Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Zaten Chinjao'yu bir Chopper'in dövmediği kaldı bir ben savunuyordum artık bu adam'ın balon olduğu kanıtlandı.
O değil Garp'ın adınıda lekeliyor iyi mi :(

Bölüm eh işte.
Bir sonraki bölümü görelim :D
Op'ta zaman geçtikçe, Garp'ı şimdiki Smoker'a daha çok benzetmeye başladım (Az daha güçlüdür). Haydi hayırlısı..

Bölümde beklenilen dışında bir şey olmadı ya.. Hep konuştuğumuz, tartıştığımız vs. ihtimalleri gerçekleşti. Öyle ki adadaki en büyük vs. olan Mingo vs. sini bile tahmin ettik ve doğru çıktı. Artık tartışa tartışa gurme mi olduk, yoksa Oda Yeşilçam'a bağladı, senaryolar tanıdık mı geliyor bilmiyorum ama arc bossunun dövüşünün nasıl gerçekleşeceğini önceden bilmek istemezdim :/ Gerçi belki değişik bir şey olur bakalım..

Oro Jackson'da biri yazmış. MangaStream çıkarsa da öğrensek bir şunun doğrusunu.
The Japanese is hyaku mo shouchida「百も承知だ」 it just means "I know fully well."

Cok boştu bölüm ya 2'şer sayfalık 4 sayfayı boşa cizmiş,sanki 500 sayfa ciziyor.
Dof'un klıcı eliyle tuttugu sahne dışında bir olay yoktu.

Chinjoo ile Lao G denk karakterler aralarında büyük farklar yok keza Hakuba ile Gladius arasında da çok fark yok.(Bence)

Zoro ile Pica denk değil Zoro koşarak Pica'yı yenmeye çalışıyor teknik dahi kullanmıyor kolaylıkla kılıcını geçip bedenine saldırabiliyor bir kılıç ustası için birinin kılıcını geçip ona hedef alması büyük rezillik.(Bence)

Law ii gidiyor ama genelde Dof'un geriye düştüğü haftadan sonra büyük bir çıkış yapıyor yani haftaya Law pert olabilir.

Luffy'den birkaç yeni teknik görebiliriz.

Sonra Lucci ile Lao G ve Gladius aşağı yukarı denk karakterler bugün bu kanıya vardım.
Bügün birçok güç dengesini baştan aşağıya kafamda değiştirdim bakalım hadi hayırlısı :/

RıZor

Jimbeinin hikayesi Teach'e bağlanacak gibi geldi bana. Hani karanlığa soktuğu şeyleri fırlatıyordu falan, şehri yutup fırlatmışta sağa sola dökülmeye başlamış olabilir.
o fırlaya seye dikkatle bakarsan sudan fırlatıldığını anlarsın. Yukardan düşen şeyin jimbei'n Suyu tutarak bir saldırısı vardı ona benzer bir saldırı ile atılmış gibi. Hatta düşen seyin yukarısına bakarsan orada hem suyu hemde balığı görürsün.

Graykhan

o fırlaya seye dikkatle bakarsan sudan fırlatıldığını anlarsın. Yukardan düşen şeyin jimbei'n Suyu tutarak bir saldırısı vardı ona benzer bir saldırı ile atılmış gibi. Hatta düşen seyin yukarısına bakarsan orada hem suyu hemde balığı görürsün.
Balıkda; o dipte karşılaştıkları onlara yardım etmeye çalışan polis köpek balık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık