Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jimbeinin hikayesi Teach'e bağlanacak gibi geldi bana. Hani karanlığa soktuğu şeyleri fırlatıyordu falan, şehri yutup fırlatmışta sağa sola dökülmeye başlamış olabilir.

dof'un yenilmesini mi klasik olarak görüyorsun anlamadım şimdi. Eğer öyle isi iyi dof lawı öldürsün sonra da luffyi mangabitsin :)
law yensin dofu ,az farklılık olsun.sanırsın luffy amerikan çizgi dizi oyuncusu ,herkesi o kurtarıyor.birkerede luffy nin müttefiği tüm saygıyı alsın,herkes ona borçlansın.herkes kendi öcünü kendi almalı,o kadar şeyden sonra law yerine dofu luffy yenerse ben klasik op derim.

Sabo ne yapıyor ?
Law sağlam halinde karşısına çıksa Dof'a ne yapar acaba?
Chinjao ezikliğin dibine vurdu Garp efsanesi acaba?Lao G yamultuyor.

Lao G olayı beni şaşırttı yav Chinjao yaşlı artık gücünü kaybetmiş desem, Lao G de genç değil ki arkadaş.

İkidir fbleri aniden bitiriyor çok garip oluyorum okurken lan ayrıca Dof'un elemanların tipini koca koca çizdiği sayfaya iyice ayar oldum. Neyse bakalım Law yoracak Luffy indirecek gibi duruyor şuan Luffy dövsün Law öldürsün isterim

Zamanında E. Oda Kafa dedeyi Luffynin ödülünün çokdan 500 geçtiğini göstermek için koyduğunu ve Okadar güçlü olsaydı aynı gruba vermez farklı bir guruba atar finale yakın bir dövüşde kullanır dediğimizde forumdakiler linç edecekti nerdeyse.

dof koka yapmamış ki , contra atak yapmış law.gelecek birkaç bölüme lawın perti çıkacak.dofun en piskopat halini görebilecez diye umuyorum.lawı ezip D lerle alay edecek sonrada luffy gelip bir şekilde yenecek dofu(al sana klasik op mantığı)
Koka yapmadan da haki kullanıldığını görmüştük zaten. Ayrıca an itibariyle düşmanla savaş halindesin hakiyi bu anlarda kullanmayacaksan ne zaman kullanacaksın ki? Vergo bile tam beden haki yaparken patronunun savaş halinde yapmaması saçma biraz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık