Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bhdr

[YOUTUBE]__w4eIh62Jo[/YOUTUBE]
Cora-san Dressrosa Arc'ın Hiluluk'u olmuş diyebilirim.
Mangayı okumamış arkadaşlara bu MMV'yi izleyip öyle okumalarını tavsiye ederim. Harika yapılmış. Mangayı okurken kulağında bu müziği duyarak okusunlar.

Arkadaşlar bu Dof ; Aynı anda hem ülkeyi kapsıyacak genişlikte ve meteorları dahi kesebilecek kadar güçlü olan kafes yapıp(hadi kafes sabit bir olay diyelim) ,hem kafesin içinde bir çok kişi kontrol edip birbirine kırdırıp,hem bellamy hemde klonu kontrol edip luffy i oyalayıp birde üstüne üstlük aynı anda lawla kapışması çok abartı değil mi sizce : ). Marifet kullanıcıda mı yoksa meyvedemi acaba.
O güçleri ortaya çıkarmakla zaten başlı başına kullanıcının ne kadar mükemmel olduğunu gösteriyor lakin o kuş kafesi; bi kukla yarat sonra gerisini karışma yani bu Dofu çok etkilemez. O kontrol olayıda bir kere kontrol altına al sonra akışına bırak yani bu da sonradan Dofla o kadar doğrudan alakalı değil yani yormaz gibi. Ama tabii bunlar ne kadar yok şöyledir filan desekte psiko harbi çok güçlü. Yonko'lardan sonra en güçlü korsan grubu olarak adlandırılabilir şuan(tabii sürprizlere açık olmak lazım)
Birde Amiralin bu adaya, Dof, Luffy, Law için tek başına gelmesi çoğumuz için hadi lan ordan dedirtiyor büyük ihtimal daha öncede bahsettik zaten de bence bu Akainu bu Dof meselesini biliyordu, ha amiral konuşmasında bilmiyor gibi gözükse de ben pek inanmadım. Akainu gibi adam o üçlüye ve nicelerine 1 amiral yollamaz, yollayamaz.
Birde nedense CC, Sanjiden güçlü gözüküyor gözüme aslında hızı, çevikliği ve zekasıyla Sanji alamazken bende Zoro alıyor bak bu da ilginç. Alır da bu adam nasıl yaklaşacak bu CC onu tam çözemedim, Luffy gibi g2 yok Sanji gibi hız yok uzaktan saldırmanın mantığı yok ama işte manga da ki duruşu yeter:D

Fuji tek başına Luffy - Law - Dof karşısında anca babayı alır. Hemen çöktün be mübarek daha shicliği bitirecektin muhabbeti yapar hatta Dof yalandan yollamışlar işte adaya bizimkiler Dof'u paketleyince alıp götürsün diye

Fuji tek başına Luffy - Law - Dof karşısında anca babayı alır. Hemen çöktün be mübarek daha shicliği bitirecektin muhabbeti yapar hatta Dof yalandan yollamışlar işte adaya bizimkiler Dof'u paketleyince alıp götürsün diye
Birde o muhabbet var Lord'luğu ortadan kaldırmak gibi ama gidip balık gibi tek tek avlayamaz ki bu adam. Dofun dediği gibi: Ne olacak bizim bu güç dengelerine? Veya bu adam bunu nasıl başaracak? Öyle sıraya dayağına da çekemeyeceğine göre? Nasıl?
Hadi bu arc aha dedi ben kör ayağına yatarım kimseye de karışmam hedefim doğrultusunda adımlar atarımpeki ya geri kalanları nasıl halledecek? Yani her Lord olayında bu adam işin içinde mi olacak?
Sadece bu lafın altında kalkmasını bekliyorum manganın, gidip akışına bırakmasın hikayeyi yahu.

Birde o muhabbet var Lord'luğu ortadan kaldırmak gibi ama gidip balık gibi tek tek avlayamaz ki bu adam. Dofun dediği gibi: Ne olacak bizim bu güç dengelerine? Veya bu adam bunu nasıl başaracak? Öyle sıraya dayağına da çekemeyeceğine göre? Nasıl?
Hadi bu arc aha dedi ben kör ayağına yatarım kimseye de karışmam hedefim doğrultusunda adımlar atarımpeki ya geri kalanları nasıl halledecek? Yani her Lord olayında bu adam işin içinde mi olacak?
Sadece bu lafın altında kalkmasını bekliyorum manganın, gidip akışına bırakmasın hikayeyi yahu.
Mihawk verir eline yav bizimkiler olmasa Dof ve tayfasıda şimdiye halletmişti. Var bi kuyruk acısı ilerde öğreniriz en fazla wgyi ikna eder shicliği kaldırırlar shicler korsan olarak anılır

Akainu korsanlardan nefret ediyo.Wg"den destek alır Fuji,Shichibukai avı başlar.Çöken sistem yerinede Denizci karargahı korsanların olmadığı başka bi oluşum kurar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık