Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fuji'den az da olsa beklentim var arc sonu Law'ın PH'deki adayı kesme olayı şovu gibi bir şey bekliyorum.
O meyve ile olmaz o iş. Sivil halk zarar görür. Zaten mal acaba teller meteoru kesermi diye insanların ortasına indirdi koca koca kayaları o an anladım ben çapsızın teki olduğunu. Zeka olarak tabi

Fuji'den az da olsa beklentim var arc sonu Law'ın PH'deki adayı kesme olayı şovu gibi bir şey bekliyorum.
Tayfaya katılısa ya :s Al sana dumur sebebi :(

O meyve ile olmaz o iş. Sivil halk zarar görür. Zaten mal acaba teller meteoru kesermi diye insanların ortasına indirdi koca koca kayaları o an anladım ben çapsızın teki olduğunu. Zeka olarak tabi
Adam hakikatten haklı.

Adayı tahliye falan eder bir kılıf uydururlur. Amiral lan bu bu kadar basiretsiz olmaması lazım az da olsa Sabo da bir şeyler yapacak dedik dostane şekilde ayrıldılar.Yapması lazım yoksa bu adam yüzünden amirallik mevkisi yerin dibine girecek.

Tayfaya katılısa ya :s Al sana dumur sebebi :(

Sanji dumur edicek;);));););)

Mihawk verir eline yav bizimkiler olmasa Dof ve tayfasıda şimdiye halletmişti. Var bi kuyruk acısı ilerde öğreniriz en fazla wgyi ikna eder shicliği kaldırırlar shicler korsan olarak anılır
Mihawk eline veremez ama tabii burası önemli değil.
Önemli olan bu oluşum tamam yok olsun filan ama bu adamlar 3 dengeden biri değiller mi? Denizciler ve Lordlar; Yonkolar için tek yürek değiller mi? Ve birde diğer korsanlar için göz korkutucu olarak önemli bi faktör. Lakin sen bu lordlar atılır ve güç dengelerin 3. halkasını baştan kurarlar demişsin, olabilir. Ama şimdi bu oluşumun ayarında bi topluluk kurmak kolay mı? Orası var.
Mihawk, Dof, Yeni lord; İçlerinde bazısı amiral aşağısı veya dengi filan bulunur mu? Sonra diğer kalan filan
Akainu korsanlardan nefret ediyo.Wg"den destek alır Fuji,Shichibukai avı başlar.Çöken sistem yerinede Denizci karargahı korsanların olmadığı başka bi oluşum kurar.
Arakadaşa yazdığım gibi kolay mı bu işler nerden bulacaklar öyle oluşumun dengi bi topluluk Daha sonra bunun halkta daha doğrusu korsanlarda etkisi var filan.
Tamam amiral buldular 2 tane de ama onuda yasayla üstüne belkide meyve katarak filan. Yani zor be.
Yada öyle bi oluşum olması zor diyecektimde şu devrimcilerle sürekli kontak içinde olan bi grup vardır muhakkak belki onları halka sunabilir manga yeni oluşum olarak.
Karışık işler bunlar.

Adayı tahliye falan eder bir kılıf uydururlur. Amiral lan bu bu kadar basiretsiz olmaması lazım az da olsa Sabo da bir şeyler yapacak dedik dostane şekilde ayrıldılar.Yapması lazım yoksa bu adam yüzünden amirallik mevkisi yerin dibine girecek.
Sabo gitmiş sivil halka falan yardım ediyor. Bu korumakla görevlendirilmiş adam gitmiş kumar peşinde. Tam karaktersiz ya. Arcta olup hiçbir işe yaramayan tek adam. Koala daha çok iş yaptı.

Roronoa Zoro

Fujitora'nın shicbukai sistemini tek başına kaldırması zor. Bence eş zamanlı operasyonla bu işi halledebilirler. Fujitora'nın bu meselesinden Akainu da mutlaka haberdardır. Yani bu sadee kişisel bir ideoloji ve amaçtan çok, aynı zamanda teşkilatta da yer edinen bir mevzu olmalı. Neticede shicbukai sistemini kaldırmayı Issho istese de bu oluşumun varlığı denizciler açısından da zararlı.

Yeni amirali de bu işin içine katarlarsa ne shicbukai kalır, ne de shicbukai sistemi. Mihawk'a da 1 e 2, tost operasyonu yaparlar tamam.

Sabo gitmiş sivil halka falan yardım ediyor. Bu korumakla görevlendirilmiş adam gitmiş kumar peşinde. Tam karaktersiz ya. Arcta olup hiçbir işe yaramayan tek adam. Koala daha çok iş yaptı.
Ulan siz olayı anlamadınız adam işte kör ayağına yatıyor, karışmıyor işlerine. Ne yapsın bizzat kendiismi devirsin Dof'u?
Devirsin sonra hiç bir anlamı kalmasın bu Lordluğun değil mi? Geleceği düşünmek, ani kararlar almamak artık önemli değil sanırım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık