Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar bu Dof ; Aynı anda hem ülkeyi kapsıyacak genişlikte ve meteorları dahi kesebilecek kadar güçlü olan kafes yapıp(hadi kafes sabit bir olay diyelim) ,hem kafesin içinde bir çok kişi kontrol edip birbirine kırdırıp,hem bellamy hemde klonu kontrol edip luffy i oyalayıp birde üstüne üstlük aynı anda lawla kapışması çok abartı değil mi sizce : ). Marifet kullanıcıda mı yoksa meyvedemi acaba.
Adamın klonu kendisinden bağımsız konuşuyor. Her şey beklenir.

Dof'da Law'da über süper güçlü çiziliyor bu arc bizim tayfa falan yalan. Law Luffy'e tek atsa şuan bu ODA sevgisiyle yadırgayamam. Ultimate Şeytan Meyvesi olarak tabir edilmiş zaten wiki'de Ope Ope nasıl bir sevda bu arkadaş bırakın allasen.

Arkadaşlar bu Dof ; Aynı anda hem ülkeyi kapsıyacak genişlikte ve meteorları dahi kesebilecek kadar güçlü olan kafes yapıp(hadi kafes sabit bir olay diyelim) ,hem kafesin içinde bir çok kişi kontrol edip birbirine kırdırıp,hem bellamy hemde klonu kontrol edip luffy i oyalayıp birde üstüne üstlük aynı anda lawla kapışması çok abartı değil mi sizce : ). Marifet kullanıcıda mı yoksa meyvedemi acaba.
Değil.Çünkü adam amiral seviyesi.O seviyenin tanımını yapmışsın yazdıklarınla takdir ettim.Meyvenin kapasitesini kullanıcı arttırır.Bu arctan sonra doğrudan yonkouya oynayacaklar.Zira jozuyu bile sallamayan adamdan sonra diğerleri hafif kaçacak.

Roronoa Zoro

Doğru duydun. :)
Arkadaşın yazdıklarının tamamını yapabilen biri sence ne seviyesi olmalı koramiral falan mı olmalı...
Hayır tabi ki de koramiral olmamalı :) Ancak koramiral seviyesiyle amiral seviyesi arasında bir çok seviye var. Dof da amirale yakın. Ancak amiral değil. Amiral olsa Fujitora'nın işini bitirmek için tüm tayfasına ihtiyaç duymazdı :cool:

Sanmam Aokiji,Kizaru yada Akainu pek oyalanmaz bu adamla. :/ Güçlü, amiralle dövüşür ama öyle 10 gün sürcek kadar yada Amiralin büyük kayıbı olacak bir vs oluşmaz.
Aslında orda vurgulamak istediğim en güçsüz amirale uzunda olsa kaybeder kısmı idi. Akainu yarar geçer zaten. O iplerini plastik gibi yakar heralde. Aokiji biraz uğraşır yarar. Kizaruyu bilemiyorum.

Unknown

Aslında orda vurgulamak istediğim en güçsüz amirale uzunda olsa kaybeder kısmı idi. Akainu yarar geçer zaten. O iplerini plastik gibi yakar heralde. Aokiji biraz uğraşır yarar. Kizaruyu bilemiyorum.
Orası öyle hiç bir şekilde kazanma şansı olmaz. Ama savaşabilir bir amiralin karşısında.

Konumuz bu değil ama bana her zaman için o üçlüden en güçlü Aokiji geliyor. Klasik konudur bu 10 gün boyunca Lav a dayanmak ya Aokiji nin gücünden kaynaklanır yada Akainu nun ezikliğinden..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık