Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hatırlarsan önceki bölümlerde, Robin Cp 0 oluşumunu gördüğünde yüzünü saklamıştı. Ardından da bunlar ortaya çıktığında iyi şeyler olmaz dedi. Bunun üstüne bir de mangaka Law'ı tasdiklettirdi. Şimdi, Robin'in görünce yüzünü saklama gereği duyduğu bir oluşumun sırf Dof'un lordluktan ayrılma durumunu yalanmak için Dressrosa'ya gelmesine inanasım gelmiyor. Çünkü inandırıcı değil :D

Bir de nasıl ki Robin Cp oluşumlarını kendine çekiyor, aynı şekilde Zoro-Robin ikilisi de birbirini çekiyor. Misal,Enel olayında Zoro'nun Robin'i kolları arasına alması, balıkadam adasında Hyozu'dan koruması gibi örnekler var aklıma gelen. Olası bir Cp 0 karşılaşmasında tehlikeye girecek olan Robin'in yardıma koşacak ilk kişi olarak Zoro geliyor akla. Ortalarda Sanji de yok. Franky'nin vs. si daha sürer. Luffy-Law'a hiç değinmiyorum bile. Karnıbaharniş daha yeni başlayacak. Bu durumda tek ihtimal, mangakanın bitmeye yakın dediği Zoro kalıyor.

Bakalım nolacak ? Cp 0 çıksın da Zoro biraz tozunu atsın :ehe:
ZoRobin:utan:

Roronoa Zoro

Şimdi Cp 0 ilk dressrosa ya gelirken luffylerin yani robin nin oraya gelecektlerini biliyormuydu kesin bilgimiz yok yani en baştan beri robin yine hedefmiydi ?. Şuan için Dof odaklı ülkeye geldikleri gözüküyor. Ben ,senin Cp 0 ve robin durumunu hasır şapkaların burda olduğu anlaşıldığında ortaya çıktığını varsaydığını düşünmüştüm. Gayet tabi Dof işleri karıştırmak adına Cp 0 ya hasır şapkaların geleceğinide söylemiş olabilir veya kendileride bu bir şekilde bu bilgiye ulaşmış olabilirler görüceğiz. Ben ,Robin ini oluşumu gördüğünde saklanması lawın tasdik etmesinden filan girmeye gereği duydun anlamadım her korsan suçlu onları gördüğünde benzer tepkileri verebilir Cp 0 genel özelliği hakkıda konuştular yani robin benim için gelmişlerdir gibisinden birşeyler söylemedi. Ordan girmene gerek yoktu yani
Hacı sen naptın ya :) Sen baya yanlış anladın beni. Ben Robin var diye Dressrosa'ya geldiler demiyorum ki :) Doffy, Lufflerin Dressrosa'da olduklarını bildiği için Cp 0' a haber verdi gibisinden de düşünmedim hiç. Alakası yok yani bunlarla. Karşılaşmaları tamamen tesadüf. Kasti bir durum yok ortada.

Ben sadece Cp0 oluşumunun tehlikeli bir oluşum olduğunu anlatmak adına Robin'in kafasını çevirmesi örneğini verdim. Demek ki adamların daha önce vukuatı var ki Robin ''onlar ortaya çıktığında iyi şeyler olmaz'' diyor. Ya da vukuat olan yerlerde bu adamlar oluyor ki böyle diyor. Üstüne bir de sadece Robin'in değil, Law'ın da kulağına gitmiş isimleri. Bu adamlar güçlü olmasa, tehlike teşkil etmese Robin saklanır mı ? Bu zamana kadar nerde gördün ''biz korsanız olum, öyle ulu orta gezmeyelim'' muhabbetini ? Adamlar takıyor mu böyle şeyleri ?

Bunları yanlış anlamışsın.

7. schi olayı nerede geçiyordu. biri beni aydınlatabilir mi.

smokerın juttesinin kırılması kırılmaması meyve gücüyle alakalı olabilir. :) law meyve gücüne dayalı kesiş saldırıları yaptığı için jutte kesilmemiş olabilir . hakili bambu ile kırılması fiziksel hasara dayalı olduğu için olabilir.

7. schi olayı lütfen :)

smokerın juttesinin kırılması kırılmaması meyve gücüyle alakalı olabilir. :) law meyve gücüne dayalı kesiş saldırıları yaptığı için jutte kesilmemiş olabilir . hakili bambu ile kırılması fiziksel hasara dayalı olduğu için olabilir.

Yanlış konudasın ama ben genede sana söyliyim. ''One piece movie Z'' filminde.

Graykhan

Hacı sen naptın ya :) Sen baya yanlış anladın beni. Ben Robin var diye Dressrosa'ya geldiler demiyorum ki :) Doffy, Lufflerin Dressrosa'da olduklarını bildiği için Cp 0' a haber verdi gibisinden de düşünmedim hiç. Alakası yok yani bunlarla. Karşılaşmaları tamamen tesadüf. Kasti bir durum yok ortada.

Ben sadece Cp0 oluşumunun tehlikeli bir oluşum olduğunu anlatmak adına Robin'in kafasını çevirmesi örneğini verdim. Demek ki adamların daha önce vukuatı var ki Robin ''onlar ortaya çıktığında iyi şeyler olmaz'' diyor. Ya da vukuat olan yerlerde bu adamlar oluyor ki böyle diyor. Üstüne bir de sadece Robin'in değil, Law'ın da kulağına gitmiş isimleri. Bu adamlar güçlü olmasa, tehlike teşkil etmese Robin saklanır mı ? Bu zamana kadar nerde gördün ''biz korsanız olum, öyle ulu orta gezmeyelim'' muhabbetini ? Adamlar takıyor mu böyle şeyleri ?

Bunları yanlış anlamışsın.
Arkadaşım senin bu "sırf Dof'un lordluktan ayrılma durumunu yalanmak için Dressrosa'ya gelmesine inanasım gelmiyor. Çünkü inandırıcı değil " sonra robinden bahsetmen ve dediklerini yazmandan ne anlamam gerekiyo sence? Bence sen baya bi karıştırdın. Cp 0 ın sadece dof için geldiğine inanmıyorum dedin diğer neden robin değilse ne peki? Bunuda ben gelme nedenleri dof dediğimde cevap diye yazdın ilginç üstüne birde karıştıran biz oluyoruz : ) Ne alaka benim dediklerimle "biz korsanız olum,öyle ulu orta gezmeyelim" muhabbeti? Ben Cp 0 dan hiç çekinmediler, tehlikesizler ve vukuatsızlar filan mı dedim iyi oku. Hem Cp 0 gücünü tehlikesini ve potansiyelini herkez anladı orda böyle uzun uzun anlatmana yine gerek yok . Banada sen yanlış anlatmışsın gibi geldi ama hadi bakalım

Roronoa Zoro

Arkadaşım senin bu "sırf Dof'un lordluktan ayrılma durumunu yalanmak için Dressrosa'ya gelmesine inanasım gelmiyor. Çünkü inandırıcı değil " sonra robinden bahsetmen ve dediklerini yazmandan ne anlamam gerekiyo sence? Bence sen baya bi karıştırdın. Cp 0 ın sadece dof için geldiğine inanmıyorum dedin diğer neden robin değilse ne peki? Bunuda ben gelme nedenleri dof dediğimde cevap diye yazdın ilginç üstüne birde karıştıran biz oluyoruz : ) Ne alaka benim dediklerimle "biz korsanız olum,öyle ulu orta gezmeyelim" muhabbeti? Ben Cp 0 dan hiç çekinmediler, tehlikesizler ve vukuatsızlar filan mı dedim iyi oku. Hem Cp 0 gücünü tehlikesini ve potansiyelini herkez anladı orda böyle uzun uzun anlatmana yine gerek yok . Banada sen yanlış anlatmışsın gibi geldi ama hadi bakalım
Tamam kardeşim. Burda kessek iyi olacakmış gibi hissediyorum. Başka bir yerde, başka bir konuda görüşmek üzere.

Yanlış konudasın ama ben genede sana söyliyim. ''One piece movie Z'' filminde.
gerilerde law koka kullandı. doff smokerı dövdü. law smokerın jutteyi kıramadı falan fişman muhabbetleri dönüyordu . jutte>law vergo > jutte , law > vergo . alıntılamadan atmışım cevabı çok alakasız gelmiş olabilir ancak tartışma konunun içinde zaten :)
. 7. schiyi muhabbetini nerde geçtiğini hatırlayamadım. konu güncel olduğu için araya yazdım :)

gerilerde law koka kullandı. doff smokerı dövdü. law smokerın jutteyi kıramadı falan fişman muhabbetleri dönüyordu . jutte>law vergo > jutte , law > vergo . alıntılamadan atmışım cevabı çok alakasız gelmiş olabilir ancak tartışma konunun içinde zaten :)
. 7. schiyi muhabbetini nerde geçtiğini hatırlayamadım. konu güncel olduğu için araya yazdım :)
Fuji belki amiral Z yi tanıyordu bu yeni gelen shici de onu kolunu alan adam olunca fujide intikam için hemde dogru olduğuna inanmadığı shici sistemini bitirmek için çalışıyor gibi bir düşünce atılıdı , zorlama gibi görünsede o kadar da zorlama değil gibi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık