Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 768: Tetiğin Çekileceği Gün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Graykhan

Z"nin kolunu koparanla Fuji"nin gözleri alan aynı kişi muhtemelen.Shiclik sistemini niye bitirmek istediğine ordanda görmediğimiz 7.Shichiye bağlanıcak diyecemde.Gücü yetmeyeceği içinde Amiral oldu.Meyveyi yeni yemişti galiba.Üstüne bide şeytan meyvesi sahibi oldu.Salladım gitti.
Salladın gitti ama hiç fena bir teori olmadı: ) Bende bunun 7. shichibukai li olanı değilde Mihawk olanını düşünmüştüm

Roronoa Zoro

Salladın gitti ama hiç fena bir teori olmadı: ) Bende bunun 7. shichibukai li olanı değilde Mihawk olanını düşünmüştüm
Mihawk yaşça küçük Fuji'den. Aynı zamana denk gelmeleri biraz zor. Bunun yerine, amiral Z ile aynı dönemde yaşamış olan bir shicbukai çıkması daha mantıklı. Kronolojik açıdan bakarsak böyle olması lazım.

Sanmıyorum öncesinde neydi bilemem ama benim gözümde ki Fuji amirallik önce çiftçi hayatı sürüyordu.. Denizciler yardım için geliyor ve oda kabul ediyor.

Devrimci olma olayında ise potansiyel var ama Fujinin WG hakkında birşey dediğini hatırlamıyorum onun isteği sadece Shicibukai liği kaldırmak.
Fuji Wg için bunları diyor.

Unknown

Fuji Wg için bunları diyor.

Saol. Yinede bu sadece kör olmadığını gösterir. :/ Garp WG nin ne olduğunu bilmiyor mu sence? O adamların denizci kalmalarının nedeni sivilleri korumak aynı şekilde bunun hedefi ise hem denizcilik görevini yapıp hemde Shicibukai liği kaldırmak istiyordur büyük ihtimal.

RıZor

Robin yukarı çıkıyor. Acaba ne yapıcak. Daimanteyi geçecek illaki. Luffy'e ulaştıgında ne olucak. Zoro zaten kapışmıyor, adamın yeteneğini kontrol ediyor. Balık adam adasındaki güç testine benzettim. Daha bir bandana bile giydiremedi, pica.

Graykhan

Mihawk yaşça küçük Fuji'den. Aynı zamana denk gelmeleri biraz zor. Bunun yerine, amiral Z ile aynı dönemde yaşamış olan bir shicbukai çıkması daha mantıklı. Kronolojik açıdan böyle bakarsak böyle olması lazım.
Fujitoranın yaşı hakkıda kesin bilgimiz yok. Ayrıca aynı zaman denk gelmelerine gerekte yok,Issho wano dan olma ihtimaline göre ve benim düşünceme göre bu en iyi kılıç ustası olma olaylarından filan kalma birşeyler olabileceği. Bu varsayımda uçuk ve atma ama zaman veya yaş farkıyla alakalı bir sorun olmasıyla ilgili bir durum oluşmaz. Mesela ; Mihawk 43 yaşında, Sakazuki 55 issho da buna yakın olacaktır, zoro 21 yani Mihawk la zoronun arasındaki yaş farkı, Fuji ile Mihawk ın arasında olan yaş farkından çok daha fazla ama Zoro ile Mihawk baya bir haşır neşir oldurlar böyle düşün.

Roronoa Zoro

Robin yukarı çıkıyor. Acaba ne yapıcak. Daimanteyi geçecek illaki. Luffy'e ulaştıgında ne olucak. Zoro zaten kapışmıyor, adamın yeteneğini kontrol ediyor. Balık adam adasındaki güç testine benzettim. Daha bir bandana bile giydiremedi, pica.
Robin nereye gidiyor bilmiyorum ama bu kadın Cp oluşumunu çekiyor abi. Gidecek Cp 0 ile karşılaşacak. Ondan sonra kaç kaçabilirsen :) Bir süre can çekişir. Ondan sonra vs. sini bitiren Zoro, ---yettimm üleeeeeeeeeeeeen!--- der. Görünen o ki, Pica hafif kaçtı :D

Ben Trebol ile vs. atacağını düşünüyordum daha sonra fakat, Robin ve Law'ın Cp 0 hakkında söyledikleri lafları mangaka boş yere söyletmemiş olabilir. İşin can alıcı tarafı da şu ki, Cp 0 bu arc bizimkilerin karşısına çıkmazsa bir daha da çıkmaz. En azından dövüşmek manasında karşısına çıkmaz. Yani Oda bunları bu arc dövüştürdü dövüştürdü. Yoksa bir daha zor.

@Graykhan

Olabilir hacı. Ben sadece kronolojik açıdan yaklaştım olaya. İhtimal dahilinde senin dediğin şey de.

Graykhan

Robin nereye gidiyor bilmiyorum ama bu kadın Cp oluşumunu çekiyor abi. Gidecek Cp 0 ile karşılaşacak. Ondan sonra kaç kaçabilirsen :) Bir süre can çekişir. Ondan sonra vs. sini bitiren Zoro, ---yettimm üleeeeeeeeeeeeen!--- der. Görünen o ki, Pica hafif kaçtı :D

Ben Trebol ile vs. atacağını düşünüyordum daha sonra fakat, Robin ve Law'ın Cp 0 hakkında söyledikleri lafları mangaka boş yere söyletmemiş olabilir. İşin can alıcı tarafı da şu ki, Cp 0 bu arc bizimkilerin karşısına çıkmazsa bir daha da çıkmaz. En azından dövüşmek manasında karşısına çıkmaz. Yani Oda bunları bu arc dövüştürdü dövüştürdü. Yoksa bir daha zor.

@Graykhan

Olabilir hacı. Ben sadece kronolojik açıdan yaklaştım olaya. İhtimal dahilinde senin dediğin şey de.
Cp 0 dressrosada ki olma amacı Dof lordluktan ayrılma durumunu yalanma ve olayları gözleme gibi ,onlarda fujitora gibi yukardaki kapışmanın sonucunu bekliyo olabilirler. Fakat dediğin gibi robin ni görüncede daha erken harekete geçme ihtimalleri yüksek.Robin ne olursa olsun hükümet için tehlike.Varsayımın güzel,mantıklı ve yüksek ihtimalli olmuş

Roronoa Zoro

Cp 0 dressrosada ki olma amacı Dof lordluktan ayrılma durumunu yalanma ve olayları gözleme gibi ,onlarda fujitora gibi yukardaki kapışmanın sonucunu bekliyo olabilirler. Fakat dediğin gibi robin ni görüncede daha erken harekete geçme ihtimalleri yüksek.Robin ne olursa olsun hükümet için tehlike.Varsayımın güzel,mantıklı ve yüksek ihtimalli olmuş
Hatırlarsan önceki bölümlerde, Robin Cp 0 oluşumunu gördüğünde yüzünü saklamıştı. Ardından da bunlar ortaya çıktığında iyi şeyler olmaz dedi. Bunun üstüne bir de mangaka Law'ı tasdiklettirdi. Şimdi, Robin'in görünce yüzünü saklama gereği duyduğu bir oluşumun sırf Dof'un lordluktan ayrılma durumunu yalanmak için Dressrosa'ya gelmesine inanasım gelmiyor. Çünkü inandırıcı değil :D

Bir de nasıl ki Robin Cp oluşumlarını kendine çekiyor, aynı şekilde Zoro-Robin ikilisi de birbirini çekiyor. Misal,Enel olayında Zoro'nun Robin'i kolları arasına alması, balıkadam adasında Hyozu'dan koruması gibi örnekler var aklıma gelen. Olası bir Cp 0 karşılaşmasında tehlikeye girecek olan Robin'in yardıma koşacak ilk kişi olarak Zoro geliyor akla. Ortalarda Sanji de yok. Franky'nin vs. si daha sürer. Luffy-Law'a hiç değinmiyorum bile. Karnıbaharniş daha yeni başlayacak. Bu durumda tek ihtimal, mangakanın bitmeye yakın dediği Zoro kalıyor.

Bakalım nolacak ? Cp 0 çıksın da Zoro biraz tozunu atsın :ehe:

Graykhan

Hatırlarsan önceki bölümlerde, Robin Cp 0 oluşumunu gördüğünde yüzünü saklamıştı. Ardından da bunlar ortaya çıktığında iyi şeyler olmaz dedi. Bunun üstüne bir de mangaka Law'ı tasdiklettirdi. Şimdi, Robin'in görünce yüzünü saklama gereği duyduğu bir oluşumun sırf Dof'un lordluktan ayrılma durumunu yalanmak için Dressrosa'ya gelmesine inanasım gelmiyor. Çünkü inandırıcı değil :D

Bir de nasıl ki Robin Cp oluşumlarını kendine çekiyor, aynı şekilde Zoro-Robin ikilisi de birbirini çekiyor. Misal,Enel olayında Zoro'nun Robin'i kolları arasına alması, balıkadam adasında Hyozu'dan koruması gibi örnekler var aklıma gelen. Olası bir Cp 0 karşılaşmasında tehlikeye girecek olan Robin'in yardıma koşacak ilk kişi olarak Zoro geliyor akla. Ortalarda Sanji de yok. Franky'nin vs. si daha sürer. Luffy-Law'a hiç değinmiyorum bile. Karnıbaharniş daha yeni başlayacak. Bu durumda tek ihtimal, mangakanın bitmeye yakın dediği Zoro kalıyor.

Bakalım nolacak ? Cp 0 çıksın da Zoro biraz tozunu atsın :ehe:
Şimdi Cp 0 ilk dressrosa ya gelirken luffylerin yani robin nin oraya gelecektlerini biliyormuydu kesin bilgimiz yok yani en baştan beri robin yine hedefmiydi ?. Şuan için Dof odaklı ülkeye geldikleri gözüküyor. Ben ,senin Cp 0 ve robin durumunu hasır şapkaların burda olduğu anlaşıldığında ortaya çıktığını varsaydığını düşünmüştüm. Gayet tabi Dof işleri karıştırmak adına Cp 0 ya hasır şapkaların geleceğinide söylemiş olabilir veya kendileride bu bir şekilde bu bilgiye ulaşmış olabilirler görüceğiz. Ben ,Robin ini oluşumu gördüğünde saklanması lawın tasdik etmesinden filan girmeye gereği duydun anlamadım her korsan suçlu onları gördüğünde benzer tepkileri verebilir Cp 0 genel özelliği hakkıda konuştular yani robin benim için gelmişlerdir gibisinden birşeyler söylemedi. Ordan girmene gerek yoktu yani

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık