Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 761: Ope Ope Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Mezarı kazdınız içine law'ın girmesi kaldı bence law ölecek birisi değil hem luffy'nin hayatını kurtardı ve luffy ona arkadaşım dedi . Üstüne üstlük ittifak yaptı eğer law dofla çarpışırken ölürse luffy'nin bu kadar çalışmasının ne anlamı kalır. Ve de arkadaşını koruyamamış sözünde durmamış olur.
Ace de Luffy nin hayatını kurtardı ve Luffy de ona abim dedi :( Üstüne üstlük birlikte sake içtiler ve ilk kez korsanlara karşı savaştılar.Ve abisini kurtaramadı sözünde duramadı ? Öyle düşünyorsan böylede düşünebilirsin..

Meyvenin ne zaman ortaya çıktığı konusunda bilgi verilmedi. Zaten bunun br tane örneği var. Punk Hazard'da Slime öldükten hemen sonra Sara Sara no Mi, Model: Axolotl anından yakınında bulunan bir elmanın içine girmişti. Benim teorime göre, meyvenin ruhu kullanıcısı öldükten sonra orijinalde nasıl bir meyvedeyse, onun içine giriyor. Dikkat ettiyseniz Şeytan Meyveleri gerçek meyvelere benziyorlar. Gomu Gomu no Mi kavuna, Awa Awa no Mi muza, Bara Bara no Mi ananasa benziyor. Fakat meyveyi almak için, onun gerçekte hangi meyveye benzediğini bilmen lazım. Gerçekte muzsa, elma işine yaramıyor. Muz lazım yani.

Luffy ace kurtardı ama ace kendini tutamadığı için öldü istese ordan kaçıp giderdi ama yapmadı çünkü ben hiç bi zaman kaçmayacağım dedi . Tabi abisi luffy ölmesin diye kendisini feda etti . Bu sefer de aynısı olmasına izin vermeyeceğini düşünüyorum. Sahşi fikirlerim bunlar.

Ne öldürme meraklısı çıktınız ya Law ın poşet olma durumu gayet normal yani ne olacaktı. Ayrıca oda şimdi ye kadar gereksiz bir karakteri bile öldürmedi Law ı niye öldürsün ha siz farklılık seri şöyle değişir böyle değişir diyeceksiniz ........

Unknown

Luffy ace kurtardı ama ace kendini tutamadığı için öldü istese ordan kaçıp giderdi ama yapmadı çünkü ben hiç bi zaman kaçmayacağım dedi . Tabi abisi luffy ölmesin diye kendisini feda etti . Bu sefer de aynısı olmasına izin vermeyeceğini düşünüyorum. Sahşi fikirlerim bunlar
Belli olmaz orası şuan Law ın elindeki yetenek tam kendini feda etmelik birşey :/ Bu yeteneğe vurgulanıyorsa öyle yada böyle görücez bu yeteneği..Eğer görürsek ve Law ölmezse işte o sıvama olur :( Eğer görmezsek ne diye söylüyor böyle bir yeteneğin var olduğunu..

Belli olmaz orası şuan Law ın elindeki yetenek tam kendini feda etmelik birşey :/ Bu yeteneğe vurgulanıyorsa öyle yada böyle görücez bu yeteneği..Eğer görürsek ve Law ölmezse işte o sıvama olur :( Eğer görmezsek ne diye söylüyor böyle bir yeteneğin var olduğunu..
Silah göründüyse, mutlaka patlar.

Meyvenin tekrar çıkma aralığı 50 yıl maksimum süresi. Adam o kadar rahat bulsaydı ne meyveler var hepsi elinin altında olurdu. Ama adamın elemanlarında dalgalandırma meyvesi, yüzme meyvesi gibi saçma sapan bissürü şey var.
Bu yıl davası nerede geçti ? Kendi adamlarının meyveleri istediği gibi.1 tane logia,1 tane güçlü alan kontrollü,1 tane yürüyen cephane.Oyuncak meyvesi,baby 5 falan hepsi güzel meyveler.En imbalar amirallerde.O şekilde olmak zorunda başka türlü denizciler ezik olacak.Onun dışın 1 yonkou en güçlü 2 meyveyi aldı.Shiki harici dehşeti vahşet meyve yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık