Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 761: Ope Ope Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Unknown

Ace engeldi aradan çıkması gerekiyordu. Law ın engel olması gibi bir olasılığı yok. Eger Law ölürse son sözleri büyük önem taşır.
"One Piece Gerçek." ten daha büyük önem taşıcaksa buyursun ölsün :/ Aslında taşımasada ölücek ama :(

Kime gore neye gore engeldi? Oda resmi bir aciklama yapti da ben mi okumadim? :D
Eğer Ace olsaydı işin içinden çıkılması cidden çok zor olacaktı.Çünkü adam bir D. ve Roger'ın oğlu.Muhtemelen Luffy ve Teach ile birlikte serideki en potansiyelli birkaç kişiden biriydi.Ama diğer potansiyelli düşmanlardan farkı ise Roger'ın oğlu olduğu için tüm kodomanların onu doğal varis olarak görmesi,üstüne üstlük Luffy'nin gardaşı olduğu için Luffy'nin onu düşman olarak görmesinin sıkıntı olması,serinin gidişatı için hayli kötü olacaktı.Belki iki kardeşin düşman haline gelmesi bir çözüm oluşturabilirdi,ama iki dostun bi koltuk için düşman olması bi shounen için fazla olurdu.Bu yüzden en doğru şey Ace'in aradan çıkması ve çıkarkende hem Luffy'nin,hem yeni neslin önünü açacak,okuyucularda heyecanlı anlar yaşatacak bir şeye sebep olması gerekiyorduki öyle de oldu.

Ya şu kutsal sığırların elindeki güç ne imiş çok merak ettim , artı olarak mangpandanın çevirisinde law ölecekti ufakken birisi bunu tedavi etmiş belliki ( Cora olduğunu düşünüyorum ) . Şimdi Luffy Mingonun Kukla ile vs de ordan bir şekilde yırtar ama dofy Lawı perte çıkarmış olur tam luffy'ide çıkarcakken law bu gençlik ameliyatı şeklini yapar ve luffy'e power apın kralı gelmiş olur , diceksiniz ki neden kendini feda etsin ; Luffy'nin düşünceleri vede hayalleri o kadar derinki bu çocuk için kim neleri feda etmedi ?

Dövüş sonunda iki zayiat verilecek galiba.Law ve Dof gidici.Önce Dof gider,ardından aldığı darbelere Law dayanamaz.Zirveye çık Luffy diye bağırır.Alın size arc sonu.Burda ölmezse,artık Law"ı Yonkou"da kaybederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık