Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 761: Ope Ope Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ameliyat esnasında Luffy"e bi şeyler yapmış olabilir Law.

[video=youtube;QlBsFFQxKLY]http://www.youtube.com/watch?v=QlBsFFQxKLY[/video]

Şöyle bir siteleri gezdim de hepsi de "panda"nın çevirisini kullanıyor. Bu kadar gecikmesinin sebebi ne olaki? :S

Şimdi okudum bölümü. Ciddi ciddi ope ope yi imba yapmışlar. Law kesin ölür arkadaş :D
Law niye ölecek ya Law meyveyi ne amaç için kullanıyor o önemli adamın öyle Mingo gibi bir hayali yoktur zaten Law da kısıtlı o meyve şu anda zaten öyle bir amacı olsa en başta Dofu öldürür falandı haberi varmı ki ölümsüzlük şeyinden ingilizce pek anlamadım da:D

Law niye ölecek ya Law meyveyi ne amaç için kullanıyor o önemli adamın öyle Mingo gibi bir hayali yoktur zaten Law da kısıtlı o meyve şu anda zaten öyle bir amacı olsa en başta Dofu öldürür falandı haberi varmı ki ölümsüzlük şeyinden ingilizce pek anlamadım da:D
Meyve kullanıcısı kendini feda ederekten kişiyi ölümsüz yapıyormuş. Gençlik bilmem ne ameliyatı ile. O yüzden bu adam kesin Luffy e bir şeyler yaparken ölecektir tahminimce. El fedai :ehe:

Benim anladığım kendi hayatı karşılığında hayat bahşediyor. Ölümsüzlük vermesi saçma ama kurtulma imkanı yokken kurtarmak kendi yaşamını ona vermek çok mantıklı meyvenin son seviyesi odur bence. Bence Oda bunu boşu boşuna ortaya atmaz. Law ın ölme yani kendini feda etme ihtimali doğdu. Küçük de olsa tabi

Unknown

Aslında Law ın ölme olsalığı yüksek denilebilir hele ki gücü kullandıktan sonra kullanıcının öldüğünü kendi açıkladıktan sonra..Corazon ile karşılaşmasıyla ilk hayalinden vazgeçiyor ve kaybetmesi ile yeni bir hayal ediniyor.Bu adamın uzaktan yakında KK lik veya başka birşey ile alakası yok..Sadece intikam istiyor..Eğer intikamını alırsa hayalsiz bir şekilde kalıcak.Hikayeye saldırı gücü dışında bir katkısı olmayacak. :(

Aslında Law ın ölme olsalığı yüksek denilebilir hele ki gücü kullandıktan sonra kullanıcının öldüğünü kendi açıkladıktan sonra..Corazon ile karşılaşmasıyla ilk hayalinden vazgeçiyor ve kaybetmesi ile yeni bir hayal ediniyor.Bu adamın uzaktan yakında KK lik veya başka birşey ile alakası yok..Sadece intikam istiyor..Eğer intikamını alırsa hayalsiz bir şekilde kalıcak.Hikayeye saldırı gücü dışında bir katkısı olmayacak. :(
Tamam işte basit bir deyişler Doffy haşat edecek Luffyi. Law kurtaracak. Bu sırada ölen Law'ın duygularıyla Luffy bi çakacak doffa. GG.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık