Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 761: Ope Ope Meyvesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeşim öldürmeyin adamı durduk yere ya luffy ölümün kıyısına gelecekse bundan sonra olmasın öyle kaptan . Bi luffy fanı olarak istemiyorum arkadaşını da koruyamıyosan korsanlar kralı olma dof olsun .

Baskasını feda edemiyor mu illa law kendisini mi feda ediyor? Demek istediğim karayip korsanlarında gençlik pınarında ki gibi olamaz mı . Law istediği bir adamı alır onun canını bi baskasına nakleder al sana sonsuz yaşam.

Şimdi dof bu meyvenin böyle bir özelliği olduğunu nerden biliyo acaba. Daha önceden meyvenin eski sahibinin yaptığı bir şeye tanıklık etmiş olabilir mi? Karasakalın meyveleri araştırdığı kısmı da hatırladım ama galiba meyvelerin en ince ayrıntısına kadar tanıtımı yoktu orada. Yine de bilmiyorum yanılıyor da olabilirim.

Unknown

Baskasını feda edemiyor mu illa law kendisini mi feda ediyor?
Oh rahata bak :( Feda etmek birşeyden vazgeçmektir.Yani sevdiği birşey başka birşey uğruna gözden çıkarmaktır.Aksi taktirde ona feda değil kurban derdik.

Şimdi dof bu meyvenin böyle bir özelliği olduğunu nerden biliyo acaba. Daha önceden meyvenin eski sahibinin yaptığı bir şeye tanıklık etmiş olabilir mi? Karasakalın meyveleri araştırdığı kısmı da hatırladım ama galiba meyvelerin en ince ayrıntısına kadar tanıtımı yoktu orada. Yine de bilmiyorum yanılıyor da olabilirim.
Kutsal elemanların arşiv gibi birşeyine girip ordan rahatça öğrenmiş olabilir.Elbet bir yerlerde saklıyorlardır fazla gizli bilgileri.Bu adam için bilgi en kolay kazanılcak şey..Karasakal ve diğer yonkoulardan da kolay..

Kitapta meyvenin ortaya çıkmış bütün özellikleri yazar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık