Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trebol normal bedeninde olduğu için bence uyuştu bedeni artık, Law ne yaptıysa şok gibi bir şey herhalde beden uyuşunca law da böldü. Ama haftaya birleşir büyük ihtimal .

Kalıcı hasar kalmaz, ama acı hissedilir. Element olsa bile, gerçek bedeni elementin içinde bulunuyor. Usopp da Trebol'ü bölmüştü, ama acı belirtisi yoktu. Ki burada da acıya dair pek emare yok.
Ben var gibi gördüm ama olabilir. Orada Kizaru vs Apoo ile Law vs Trebol durumları neredeyse aynı bu arada.

Tamam.

Hakili darbeyle vurursan Logia özelliği korumaz. Kan çıkar dedim ben sadece.
Law'da kan çıkmaz işte onu diyorum ben de.Law bir kılıç ustası misali kesmiyor,Zoro haki yükleyip keserse kan çıkar ama Law yapboz gibi parçalara bölüyor sadece.Hakili vurmuş vurmamış farketmiyor.Ki zaten Vergo'da da haki kullanmış olabilir bilmiyoruz.Trebol ile Vergo arasındaki tek fark şu: Vergo bölündükten sonra başkalarının yardımı olmadan kendisi birleşemez.Ama bir logia kendi başına birleşebilir.

Law eğer Oda açtıysa, rakibi Haki ile de kesse, öldüremez. Etki sadece Oda dışında olur.
Kendi Oda'sı içinde tanrı gibi bir şey o zaman? Dışarıdan gelecek saldırıların bir önemi yoksa eğer bu Fujitora'dan kaçışında neden hep odun parçaları ile yerini değiştirmek zorunda kalıyor?

Kendi Oda'sı içinde tanrı gibi bir şey o zaman? Dışarıdan gelecek saldırıların bir önemi yoksa eğer bu Fujitora'dan kaçışında neden hep odun parçaları ile yerini değiştirmek zorunda kalıyor?
Yanlış anladın hacı.Demek istediği Law oda açıkken keserse haki kullansa da kan çıkmaz,sadece rakibi bölünür.Ama odayı kapattıktan sonra kılıcına haki yüklerse Trebol'den kan çıkar.Yoksa room dışından bir keskin nişancı vursa Law'ı elbette işler.

Yanlış anladın hacı.Demek istediği Law oda açıkken keserse haki kullansa da kan çıkmaz,sadece rakibi bölünür.Ama odayı kapattıktan sonra kılıcına haki yüklerse Trebol'den kan çıkar.Yoksa room dışından bir keskin nişancı vursa Law'ı elbette işler.
Haklısın yanlış anlamışım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık