Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Law'ın Counter shock'tan ayrıı olarak kılıcıyla elektrik tarzı bir şok veriyor. İşin ilginç kısmı eğer Trebol Logia olsaydı bunu hissetmemesi lazımdı ama aynı sayfadaki surat ifadesi etkilendiğini gösteriyor. Acaba Trebol sandığımız gibi Logia değil miydi?
Trebol, Logia türü meyve yemiş bir karakterdir. Logia türlerinin acı hissetmediğini sana kim söylediyse, fena yanılıyor.

B.haki bildiğin gibi saldırılara eklendiğinde çok fazla güç artışı sağlayan bir güç. Normalde zaten zarar verebildiği ama bitirici vuruşu yapamadığı adama karşı istemsizce kullandığı haki ile saldırınca adamın feleği şaşıyor işte. Seviye falan yok bildiğin zaten içerisinde hayvani boyutlarda olan ama kullanmasını bilmediği bir gücü salıp bitiriyor olayı. Dövüştükce gelişiyor Luffy dolayısıyla hakiside gelişiyor Dof ile olan vsnin sonlarına doğru bi patlama yaparak son noktayı koyacaktır. Haki direk ruhla alakalı birşey olduğundan sinir öfke hırs intikam kaybetme korkusu gibi duygular neticesinde gelişmesi normal bence
Tamam haklısın gelişme konusunda ama bu adam 2 sene haki eğitimi aldı.Artık belli bir olgunluğa erişmesi lazım.Öyle kullanmasını bilmediği bir gücü aniden ortaya çıkarak kazanması saçma.Çünkü artık kullanmasını biliyor.Geliştirilemeyen h.hakiyi zaten tam olarak kullanması lazım.Diğerlerini de dövüştükçe yavaş yavaş arttırması lazım rayleighin söylediği gibi.Yani kısacası luffy bu dakikadan sonra gücünün yetmediği rakibi dövüş yetenekleriyle,stratejiyle,akılla yenmeli.Eskiden soruyu bulduğunda olduğu gibi yada gear tekniklerini bulması gibi.Lawın smoker karşısında dövüştüğü gibi dövüşmesi lazım.Belkide bu sayıda yavaştan bunların sinyali verildi.Son dakika patlamaları eskide kalmalı artık bence.En azından lucci gibi tayfa katledilmek üzere olmadığı sürece.

Tamam haklısın gelişme konusunda ama bu adam 2 sene haki eğitimi aldı.Artık belli bir olgunluğa erişmesi lazım.Öyle kullanmasını bilmediği bir gücü aniden ortaya çıkarak kazanması saçma.Çünkü artık kullanmasını biliyor.Geliştirilemeyen h.hakiyi zaten tam olarak kullanması lazım.Diğerlerini de dövüştükçe yavaş yavaş arttırması lazım rayleighin söylediği gibi.Yani kısacası luffy bu dakikadan sonra gücünün yetmediği rakibi dövüş yetenekleriyle,stratejiyle,akılla yenmeli.Eskiden soruyu bulduğunda olduğu gibi yada gear tekniklerini bulması gibi.Lawın smoker karşısında dövüştüğü gibi dövüşmesi lazım.Belkide bu sayıda yavaştan bunların sinyali verildi.Son dakika patlamaları eskide kalmalı artık bence.En azından lucci gibi tayfa katledilmek üzere olmadığı sürece.
Aynen öyle, bu saatten sonra eskidi gibi bir patlama yapması şaçma olur çünkü artık haki kullanabiliyor yani senin dediğin şekilde olması lazım ama benim patlama yapacaktırdan kastım Dof Luffy'i sınırlarına kadar zorlar bir karakter heleki Luffy gibi potansiyeli sınırsız bir karakter o kadar zorlandığında seviye atlar. Normalde yapamadığı kadar güçlü bir saldırıyı vsnin sonunda yapabilir patlamadan kastım bu. O zamana kadar zaten gücü dayanıklılığı zekası ve yetenekleri ile dövüşecektir ama şuan Dof'u yenebilmesi için yeterli olacağını sanmıyorum. O yüzden dövüş bittiğinde şimdiki halinden daha güçlü bir Luffy göreceğiz bence

Kara

Luffy değişim sürecine girdi sanırsam adamımız büyüyor artık :D

Haki meyveyi engeller. Kan çıkar o zaman.
Haki meyveyi engellemez.Haki meyve ile kombin edilir aksine.Luffy daha son bölümde kolunu koka yapıp uzattı.Demek ki engellemiyor meyveyi.B.haki kullanımı sadece logialarda sıkıntı şu an gözüken.Özetle Law kılıcına yükleyip bölebilir.

Law room içinde iken haki yüklese de böler yüklemese de adamın meyve gücü bu.Haki Trebol'ün gerçek bedenine ulaşmasını sağlar.Ama Trebol zaten yapışkanın kendisi.Adamın bedeni bu zaten.Yapışkan da bölünürse birleşir mantıken.Gelecek bölüm Dof&Trebol şovu göreceğiz muhtemelen.

http://mangafox.me/manga/one_piece/v52/c510/3.html buradaki gibi bir saldırı Kizaru'ya bir acı verdiğini düşünmüyorum. Sadece biraz şaşrıdıktan sonra kalktı. Tabi bu amiralin dayanıklığı ise bir şey diyemem.
Sadece hakili saldırıların zarar verdiğini biliyordum.
Orada kizaru nun meyvesi aktif durumda.Ortadan 2 ye ayrıldı sadece.Ha şekerden etkilenen denizci vardı movie 2 mi de o adam,enel,ace-akainu davası falan.Belki trebolün antisi ceryandır.Haki dışında tabi.

http://mangafox.me/manga/one_piece/v52/c510/3.html buradaki gibi bir saldırı Kizaru'ya bir acı verdiğini düşünmüyorum. Sadece biraz şaşrıdıktan sonra kalktı. Tabi bu amiralin dayanıklığı ise bir şey diyemem.
Sadece hakili saldırıların zarar verdiğini biliyordum.
Kalıcı hasar kalmaz, ama acı hissedilir. Element olsa bile, gerçek bedeni elementin içinde bulunuyor. Usopp da Trebol'ü bölmüştü, ama acı belirtisi yoktu. Ki burada da acıya dair pek emare yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık