Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 759: Gizli Plan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Böyle bi replik geçtimi manga"da hiç hatırlamıyorum.Favori sözler kısmında gördüm.

Yara almadan etrafta dolaştığınızı görmek istemiyorum! Neresi eğlenceli bunun ? Eğer düşman size fazla gelirse hiç yoktan kendi kanınızı akıtmaya hazır olun.
Ne kadar düzgün ve saygın görünürlerse görünsünler gerçekte insanların kan arzusu güden sadist bir tarafları vardır.Kan ve Ölüm işte eğlence diye buna derim.
Donquixote Doflamingo
Animede hatırlıyorum da mangayı anımsayamadım. Filler olabilir. Momo Dresrosa'dan ayrılırken fb olarak gösterilmişti.

Edit: Smoker ''VERGO İLE MONET'İ ÖLDÜRDÜNÜZ.'' yazmışın ama Vergo öldü mü?

Böyle bi replik geçtimi manga"da hiç hatırlamıyorum.Favori sözler kısmında gördüm.

Yara almadan etrafta dolaştığınızı görmek istemiyorum! Neresi eğlenceli bunun ? Eğer düşman size fazla gelirse hiç yoktan kendi kanınızı akıtmaya hazır olun.
Ne kadar düzgün ve saygın görünürlerse görünsünler gerçekte insanların kan arzusu güden sadist bir tarafları vardır.Kan ve Ölüm işte eğlence diye buna derim.
Donquixote Doflamingo
Demişti ya öyle hatırlıyorum.

Animede hatırlıyorum da mangayı anımsayamadım. Filler olabilir. Momo Dresrosa'dan ayrılırken fb olarak gösterilmişti.

Edit: Smoker ''VERGO İLE MONET'İ ÖLDÜRDÜNÜZ.'' yazmışın ama Vergo öldü mü?
Resmi olarak açıklanmasa da, kurtulması imkansız olduğundan "ölü" görünüyor.

Hazırlıksız yakalanan Dof'un Red Hawk'tan bu kadar hasar alması çok büyük olay olmamalı bence. Luffy ulan yumruğu atan en imba tekniklerinden birini kullanıyor birde ne bekliyorsunuz yani şu yumruğu Fujitora'da yese az çok aynı tepkiyi verir bence. Dof'un yeteneği kesme tabanlı olmasa bu kadar yaygara olmazdı zaten yoksa Luffy'nin Allah ne verdiyse dalıp indiremeyeceği bir adam değil Dof

Hazırlıksız yakalanan Dof'un Red Hawk'tan bu kadar hasar alması çok büyük olay olmamalı bence. Luffy ulan yumruğu atan en imba tekniklerinden birini kullanıyor birde ne bekliyorsunuz yani şu yumruğu Fujitora'da yese az çok aynı tepkiyi verir bence. Dof'un yeteneği kesme tabanlı olmasa bu kadar yaygara olmazdı zaten yoksa Luffy'nin Allah ne verdiyse dalıp indiremeyeceği bir adam değil Dof
Bence az bile aldı savunmasız halde en kral saldırıyı yedi savunma yapsa muhtemelen çok az etkilenecekti.

Luffy ilk defa bir plana sadık kalıyor.Hem de yalan konuşamayan kişi herkesi kandırıyor.Luffy'i salak gibi bodozlama her şeye atlayan biri olarak görmekten sıkılmıştım.İyi oldu bu.

Monkey :D Luffy

İster savunsun ister savunmasın çok fena dayak yiyecek Luffy dövdümü sağlam dövüyor lan hakkaten fizikten pek belli etmiyor ama Garp'ın geçliği resmen
bakınca Garpta Luffy de hakikaten çok temiz dövdüler dövmüşler Garp genel anlamda fiziksel kalıcı hasar bırakmaya çalışırken Luffy ise tam vurduğu yerde gül biter havasında bakınız kimi patakladıysa bir imana geldi Allah yürü ya kulum dedi iş güç haki sahibi olmalarına vesile oldu (bknz Usopp bile) ayrıca bu arada Cp0 adayı terk mi etti Luffy ile Dof vssine karışmasınlar?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık