Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O olabilir bak dengeler işi ama bu durumda Oda kesin Violet'i kıskanç biri yapar. Nami veya Robin'e hafif yazarsa demir balina mıydı neydi o saldırıyı yapar :D
Sanji yavuklusunu buldu.O yanındayken kimseye bakmaz.Nami kezbanıda Cavendish'e aşık olur.Büyük kezban sonuçta.Hep bir tripli.Cavendish gibi dünya güzeline aşık olur anca o.Robin'in pek umrunda olmaz Cavendish.Ona Zoro iyi gider.:D

2 dakikada pembe diziye çevirdim seriyi.Harbi bıraksınlar korsancılığı.Takılsınlar böyle.Ne kadar keyifli geldi bunları yazmak.İzlemeside güzel olur.:ehe:

wholock

Sanji yavuklusunu buldu.O yanındayken kimseye bakmaz.Nami kezbanıda Cavendish'e aşık olur.Büyük kezban sonuçta.Hep bir tripli.Cavendish gibi dünya güzeline aşık olur anca o.Robin'in pek umrunda olmaz Cavendish.Ona Zoro iyi gider.:D

2 dakikada pembe diziye çevirdim seriyi.Harbi bıraksınlar korsancılığı.Takılsınlar böyle.Ne kadar keyifli geldi bunları yazmak.İzlemeside güzel olur.:ehe:
Senin shoujo'n gelmiş biraz shoujo oku :D Şaka maka seride aşk olmaması çok iyi bence ana olaylara odaklanıyoz salak saçma tripler izlemiyoz her şey olması gerektiği gibi.

Roronoa Zoro

Vivi-Shirahoshi-Jora ve ağlayan pek çok kadın karakter.Hepsi kendi zamanlarının popüler nefret edilenleriydi.
Ben nefret etmiyorum da edeni çok vardı bunların.Örnekler çoğaltılabilir.
Vivi'den nefret eden var mı ki? Yani vardır elbette ama çoğunluk olduğunu sanmıyorum.

Roronoa Zoro

Serinin ilk ağlak prensesiydi sanırım o kurunun yanında yandı. Deniz kızı prensesini görenler ona sukrettiler eminim. :D
Vivi ağlak değildi yapma etme. Luffy Ace ölünce ağlak mı oldu mesela? Bu gerzek prensesler ota boka ağlayıp hiçbir şey beceremiyorlar. Vivi canını ortaya koyuyordu, Rebecca gibi "ben savaşmak istemiyorungg ühühühüü :'(" demiyordu. Croco-boy'u gördüğü an boğazına saldırmakta çekinmezdi.

Ben Rebecca'nın ağlamasına da dövüşmeyi istememesine de hiç kızmadım açıkçası.16 yaşında ve onca zorluklara göğüs germek zorunda kalan bir kız çocuğunu düşünün beyler.O ağlamasın da kim ağlasın?

Vivi ağlak değildi yapma etme. Luffy Ace ölünce ağlak mı oldu mesela? Bu gerzek prensesler ota boka ağlayıp hiçbir şey beceremiyorlar. Vivi canını ortaya koyuyordu, Rebecca gibi "ben savaşmak istemiyorungg ühühühüü :'(" demiyordu. Croco-boy'u gördüğü an boğazına saldırmakta çekinmezdi.
Ama aslında garip ilk karşılaşmalarında dalmıştı kız bu sefer neden çekindiyse

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık