Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben Bartoyla beraber Cavendish'ide isterim tayfaya.Şöyle Sanji-Zoro ayarında bir güç daha lazım tayfaya.Hem tayfa güçlenmiş olur.

Bellamy birkaç sayı önce Luffy'i öldürmeyi istiyordu.Kafaya koymuştu öldürmeyi ama Dellinger fırsat vermedi.Bu adam tayfaya falan gelmesin.Ne işi var.Bartoya bakıyoruz bombalara kafa atıyor.Luffy için arenaya katılmış.Ağlak falan ama Luffy için herşeyi yapacak.Özünde baya bir delikanlı.:D
Luffy-Jinbei-Zoro-Sanji-Cavendish-Barto-Franky süper takım oldu ha :D

İkisi birden gelse cidden güzel olur ama Cavendısh nasıl olurda gelir bilemiyorum.

Luffy atının intikamını alırsa

Ama Cavendısh ın hakuba formu etrafındakilere zarar veriyordu ya o iş nasıl olur acaba neyse zaten Oda efendi yeterki tayfaya almak istesin ona da bir şey bulur. Ayrıca bir de Ceaser i düşünün :D tam olurlar ya :D
Ceaser'i ben de istiyorum da sanırım Usoop söylüyordu. ''Caeser Luffy'nin en nefret ettiği insan tipi diye.'' boşuna söyletmemiştir Oda. Hakuba'yı kontrol edebilmeyi sağlar. Ya da Hakuba halini geliştirir sadece düşman gördüğü kişilere saldırma gibi bir koşul getirir. Anlatamadım ama tam olarak. :D

Ama Cavendısh ın hakuba formu etrafındakilere zarar veriyordu ya o iş nasıl olur acaba neyse zaten Oda efendi yeterki tayfaya almak istesin ona da bir şey bulur. Ayrıca bir de Ceaser i düşünün :D tam olurlar ya :D
Canavar çoppa formunda ki Franky'i hatırlıyor musun PH'de Luffy g3 ile etkisiz hale getirmişti, Hakuba'ya ona benzer bir çözüm getirebilirler. :ehe:

Barto'nun diğer tayfa üyelerine hayran olması doğal çünkü her şeyi Luffy tek başına mı yaptı? Enies Lobby yeter. Zaten Usopp veya Robin içinde onlar için Enies Lobby kahramanları diyor, Zoro için Viski yeter diyor yani ilk başta sadece Luffy aşığı olsa dahi hem Luffy'nin tayfası hemde yaptıklarından dolayı onlarada aşık dikkat ederseniz zaten onları överken yaptıklarından bahsediyor Luffy'nin nakaması olduğundan değil. Sonra işin komik yanı Chopper'a Oda isterse Barto tınlamaz bile:D Çünkü o evcil hayvan konumunda bizimkileri tanımayanlar için. Hatta varya Sanji bile kritik ilk resim faciya ikincisinde suratı yok Oda Chopper ve Sanjiyi çektiriyor bu aranan poster olaylarında:D
Ve Luffy fanlığının sebebi sadece o yıldırım olayı olamaz, orda fanlığı 1 ise yaptıklarından sonra 1000 olmuştur. Bu çocuk tarihte ilkleri yaptı 3 tane efsane yere girdi 2'sini yok etti:cool:
Lakin keşke sadece Luffy fanı olsaydı:(

Barto'nun diğer tayfa üyelerine hayran olması doğal çünkü her şeyi Luffy tek başına mı yaptı? Enies Lobby yeter. Zaten Usopp veya Robin içinde onlar için Enies Lobby kahramanları diyor, Zoro için Viski yeter diyor yani ilk başta sadece Luffy aşığı olsa dahi hem Luffy'nin tayfası hemde yaptıklarından dolayı onlarada aşık dikkat ederseniz zaten onları överken yaptıklarından bahsediyor Luffy'nin nakaması olduğundan değil. Sonra işin komik yanı Chopper'a Oda isterse Barto tınlamaz bile:D Çünkü o evcil hayvan konumunda bizimkileri tanımayanlar için. Hatta varya Sanji bile kritik ilk resim faciya ikincisinde suratı yok Oda Chopper ve Sanjiyi çektiriyor bu aranan poster olaylarında:D
Ve Luffy fanlığının sebebi sadece o yıldırım olayı olamaz, orda fanlığı 1 ise yaptıklarından sonra 1000 olmuştur. Bu çocuk tarihte ilkleri yaptı 3 tane efsane yere girdi 2'sini yok etti:cool:
Lakin keşke sadece Luffy fanı olsaydı:(
Chopper'in canavar formunu bir görsün hele :D

Sanji'nin ödül bir artsa keşke, fotoğrafı değişse kızların gönlünde taht kuran bir Sanji-Sama olsa ama maalesef...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık