Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İdolü olan Luffy-sempai'sinin yanında olanlara, onunla birlikte macera yaşayanlara karşı ilgi duymasında ne gibi bir problem var onu anlamadım ben. :/

Gayet normal bir şey bence adam seviyor yani bütün tayfayı sevse bile Luffy e biraz daha düşkündür. Barto ne zamandır hayranmış düşünün Grand Line ye girmeden önce o kasaba da adam hayran olup sürekli takip etmiş. Ussop ve Choppere hayran olması yaptıklarıdır. Onların hakkında çıkan haberlerdir. Belki tayfaya katmak için Oda efendi bu sefer değişik bir yol izlemek istemiştir. Barto nun onlara hayran olmasından ötürü bizimkilerin de hoşuna gider tabi tayfaya katma gibi bir düşüncesi varsa bilemeyeceğim.

Meyvesi falan sağlam ama fanboy ayakları sıkıntılı biraz abartılı kendini azıcık toparlarsa tayfa için biçilmez kaftan. Meyvesi ile özellikle ''güçsüzler takımını'' korur. :D
Şimdi ki hali tayfaya daha bir uyuyor sanki, ilk gösterildiği zaman fazla normal sayılırdı bizim tayfa için. Tayfaya normal adam değil şaklabanlık yapacak adam lazım. Ve şimdiki haliyle de Barto bu görevi layığıyla yerine getireceğini bizlere gösteriyor. :ehe:

Ben Bartoyla beraber Cavendish'ide isterim tayfaya.Şöyle Sanji-Zoro ayarında bir güç daha lazım tayfaya.Hem tayfa güçlenmiş olur.

Bellamy birkaç sayı önce Luffy'i öldürmeyi istiyordu.Kafaya koymuştu öldürmeyi ama Dellinger fırsat vermedi.Bu adam tayfaya falan gelmesin.Ne işi var.Bartoya bakıyoruz bombalara kafa atıyor.Luffy için arenaya katılmış.Ağlak falan ama Luffy için herşeyi yapacak.Özünde baya bir delikanlı.:D

Ben Bartoyla beraber Cavendish'ide isterim tayfaya.Şöyle Sanji-Zoro ayarında bir güç daha lazım tayfaya.Hem tayfa güçlenmiş olur.

Bellamy birkaç sayı önce Luffy'i öldürmeyi istiyordu.Kafaya koymuştu öldürmeyi ama Dellinger fırsat vermedi.Bu adam tayfaya falan gelmesin.Ne işi var.Bartoya bakıyoruz bombalara kafa atıyor.Luffy için arenaya katılmış.Ağlak falan ama Luffy için herşeyi yapacak.Özünde baya bir delikanlı.:D
İkisi birden gelse cidden güzel olur ama Cavendısh nasıl olurda gelir bilemiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık