Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şöyle şeylere gerek yok, tartışmanın tadı kaçıyor
sende tutturmuşsun bi logia diye desem hoş olur mu? İyi açalım o zaman Law vs Caribou diye nede olsa o da logia.
Law her alanda Trebolden üstün öyle sen sekiz verirsin ben anca 7 o da zor.
Neyse Lawın rakibi trebol olsa dahi onu yok edip Luffy'e yardıma gelir.
Neyse biz anlaşamadık
Ben logia yener demiyorum ki.Hatta Trebol'ü de yener.Kurgu belli.Bu adamlar Dof ve adamlarına YENİLMEYECEK.Hepsi yenecekler ve mutlu son.Senin anlamadığın nokta şu a>b>c o halde a,c'yi yener diyorsun.Ben de diyorum ki yok öyle bir şey.8-7 değil olay yani.Sen olayı irdelemiyorsun.Law totalde güçlü yener diyorsun.Tamamen düz bakıyorsun olaya.Bak Luffy haki,doruki,hız,dayanıklılık konularının hepsinde Law'dan daha iyi olsun.Totalde Luffy 10 Law 9 olsun.Ama Law'ın kesişine dayanacak kadar iyi olmasın b.hakisi Luffy'nin.Luffy kesin yener diyebilir misin? Adam vurursa tek atıyor? Birden arkanda bitebiliyor? Kolayca pert olacak kadar dayanıksız değil?

Law'ın en büyük gücü olan kesişleri işlemiyor Trebol'e,ayrıca Trebol'ün de çok tehlikeli bir meyvesi var.Sen avantaj-dezavantaj durumlarına bakmadan bir seviyedir gidiyorsun.Olaya her zaman güçlü yener mantığıyla bakmamak lazım.

Barto'ya "Luffy için kurşun atan da, yiyen de şereflidir" dedirtecektim de, DH Forum'da çok laf ederler diye yazmadım.
Üyeliğin var mı hocam orada? Dh anime bölümündekilerin çoğunu tanırım, çevirinin kaliteli olduğunu ve bazı göndermelerin çok yerinde olduğuna dair mesajlar görmüştüm.

Birkaç tane atarlı yorum görünce, çok ileri gitmemeye karar verdim.
Anladım hocam.Karar senin tabi ki fakat çeviren de sen olduğun için milletin ne düşündüğü çok da önemli değil bence.Kafalarına silah dayayıp zorla okutmuyorlar sonuçta,beğenmezlerse keyifleri bilir.:/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık