Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 757: Koz Kartı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Law iki arctır coşsa da iki arctır en çok zarar gören de Law oldu.Baya yıprandı yani.Bu handikapını göz önüne alırsak Trebol gayet iyi rakip olur ona.

Madem öyle kılıçla delsin geçsin aga şart mı mes?İlla öldürmemesi mi gerekiyor Law'ın?:ehe: Oda da bir alem arkadaş.En psikopatından karakter yaratıyor ama öldürtmüyor.:S
Meyvesiz Law kılıçsız Zoroya döner la:D Meyve oluncada öldüremiyor. Oda işte
La Law'ın en büyük gücü kesişleri.Logiaları da kesemiyor.Neredeyse anti denilecek kıvamda.Tek mesle adam indirmeyi sen kolay mı sanıyon? Smoker'da denk geldi diye her logiada denk gelecek diye bir şey yok.Ayrıca Smoker dumandı bu çok önemli.Magma,buz,yapışkan,ışık falan olsaydı Law'ın helvasını yiyor olabilirdik.

Mangaka tek atacak meyve vermiş ama logialar konusunda da sıkıntı vermiş.Tanrı oluyor room içinde.O kadarcık da sıkıntısı olsun anasını satayım.
Tamam sıkıntı olsun ama öyle Luffy vs Dof, Law vs Trebol olmaz.
Valla Vergıyu ve Smokerı aynı arc da alan birisi gidip tüm gün Trebolle uğraşacak diyorsanız bunuda adam Logia la diyebiliyorsak bence sıkıntı. Bana kalsa Trebolüde Luffy alsın ama işte canı çıkası bi Law var elimizde:ehe:
Ama seni anlıyorum ama sende beni anla reis seviye farkı çok açık bence

Meyvesiz Law kılıçsız Zoroya döner la:D Meyve oluncada öldüremiyor. Oda işte

Tamam sıkıntı olsun ama öyle Luffy vs Dof, Law vs Trebol olmaz.
Valla Vergıyu ve Smokerı aynı arc da alan birisi gidip tüm gün Trebolle uğraşacak diyorsanız bunuda adam Logia la diyebiliyorsak bence sıkıntı. Bana kalsa Trebolüde Luffy alsın ama işte canı çıkası bi Law var elimizde:ehe:
Ama seni anlıyorum ama sende beni anla reis seviye farkı çok açık bence
İyi de avantaj olayı çok önemlidir.
Trebol her türlü saldırı ile Law'a zarar verebilecekken,Law sadece mes ile indirebilir.Veya room kapatıp kılıç becerisine güvenir.Vergo'yu bırak isterse Luffy'i almış olsun Law.A b'yi yendi o halde c'yi de yener diye bir şey yok bu seride.Bölüm 757 daha anlamadıysan hiç anlamazsın bunu.

Geçmişte kimi yendiği önemli değil o anki rakibi kim? Rakibinin meyvesi var mı?Hızı,dorukisi,hakisi vs nasıl? Ne gibi avantaj-dezavantaj durumları var?

Vergo,dayanıklılık,hız,doruki,haki konularında Law ile eşit bir konumda olabilir ama Law'ı öne atan bir meyve var.Meyvesi olmadığını,kılıç ustası olduğunu düşün Vergo yenebilirdi de.Bugün millet Law'ı bu kadar güçlü görüyorsa sebebi meyvesidir.Tek atıyor çünkü.Ayrıca maddelerle yer değiştirebildiği için birden arkanda bitebilen birisi.Trebol'ün de yakaladı mı yapıştıran bir meyvesi var.Ve bu adam çok hızlı.Gene bu adamın Law karşısında logia avantajı var.Genel özellikler konusunda kıyaslama yapıp,Law 10 Trebol 8 diyebilirsin ama bazı etkenler 8'in 10'u yenmesini sağlayabilir bu seride.

öncelikle Trebol logia mı değil mi? önemli olan bu. Magellan'ı da logia sandık ama değilmiş çok sonradan öğrendik. hem ayrıca logia olsa da Law neden kesemesin? ne diyordu Monet "haki meyve kullanıcısının gerçek bedenine dokunulmasını sağlar" tarzında bir şey demişti Tashigi'ye. ee bu durumda Law hakiyle vurunca/kesince Trebol zarar görüp hasar almaz mı? ortada haki denen bir şey varken bunu tartışmak bence boşuna. Tashigi'nin Monet'i kestiğini unutmayalım. hakiyle keserse logia da kurtarmaz Trebol'ü. benim düşüncem bu.

Bence Logia, hatta sence de Logia olmak zorunda. Çünkü açıkça gösterilmiş. Ayrıca Magellan'ın Logia olmadığı çok barizdi, fakat anlamamakta ısrar eden arkadaşlar yüzünden Oda bile açıklama yapmak zorunda kaldı.

Law ne ile keserse kessin, adam geri birleşecek zaten. Logia türü meyvelere karşı Oda'yı kapatması gerekiyor. Aksi olsa Smoker'ı harcamak için bu kadar uğraşmazdı.

İyi de avantaj olayı çok önemlidir.
Trebol her türlü saldırı ile Law'a zarar verebilecekken,Law sadece mes ile indirebilir.Veya room kapatıp kılıç becerisine güvenir.Vergo'yu bırak isterse Luffy'i almış olsun Law.A b'yi yendi o halde c'yi de yener diye bir şey yok bu seride.Bölüm 757 daha anlamadıysan hiç anlamazsın bunu.

Geçmişte kimi yendiği önemli değil o anki rakibi kim? Rakibinin meyvesi var mı?Hızı,dorukisi,hakisi vs nasıl? Ne gibi avantaj-dezavantaj durumları var?

Vergo,dayanıklılık,hız,doruki,haki konularında Law ile eşit bir konumda olabilir ama Law'ı öne atan bir meyve var.Meyvesi olmadığını,kılıç ustası olduğunu düşün Vergo yenebilirdi de.Bugün millet Law'ı bu kadar güçlü görüyorsa sebebi meyvesidir.Tek atıyor çünkü.Ayrıca maddelerle yer değiştirebildiği için birden arkanda bitebilen birisi.Trebol'ün de yakaladı mı yapıştıran bir meyvesi var.Ve bu adam çok hızlı.Gene bu adamın Law karşısında logia avantajı var.Genel özellikler konusunda kıyaslama yapıp,Law 10 Trebol 8 diyebilirsin ama bazı etkenler 8'in 10'u yenmesini sağlayabilir bu seride.
Şöyle şeylere gerek yok, tartışmanın tadı kaçıyor
sende tutturmuşsun bi logia diye desem hoş olur mu? İyi açalım o zaman Law vs Caribou diye nede olsa o da logia.
Law her alanda Trebolden üstün öyle sen sekiz verirsin ben anca 7 o da zor.
Neyse Lawın rakibi trebol olsa dahi onu yok edip Luffy'e yardıma gelir.
Neyse biz anlaşamadık

Şöyle şeylere gerek yok, tartışmanın tadı kaçıyor
sende tutturmuşsun bi logia diye desem hoş olur mu? İyi açalım o zaman Law vs Caribou diye nede olsa o da logia.
Law her alanda Trebolden üstün öyle sen sekiz verirsin ben anca 7 o da zor.
Neyse Lawın rakibi trebol olsa dahi onu yok edip Luffy'e yardıma gelir.
Neyse biz anlaşamadık
Yok hacı boşa uğraşma, adam logia üstüne bir de yapışkan. Adamı olduğu yere mıhlıyor bir haltta yapamıyorsun sonra. İster inan ister inanma durum bundan ibaret, öyle diyorlar. :/
Law kim ki hem Trebol-sama'nın karşısında yapışkanı yedi mi suratına hiç bir nane yiyemez. :/

Mes tekniğinin şu şekilde işlediğini düşünüyorum.

Dofun suratını kestiği gibi logianın gögsüne ufak bir kesik atıp gerçek bedenine ulaşıyor.İç organlarına ulaştıktan sonra da logianın bir etkisi kalmıyor ve kalbini yer değiştiriyor.Yani önce b.haki kullanıyor daha sonra meyvesini kullanıyor logialara karşı.Fakat vergoyu ya hakisiz meyve gücüyle kesiyor yada hakiyle güçlendirilmiş biçimde direk kesiyor.

Kalbi kutu içerisine alması kısmını merak ediyorum ben asıl.Acaba haki kaplanmış mı yoksa sadece meyvenin özelliği mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık