Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 756 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Roronoa Zoro

Kyros o bonus saçları kesse karizmatik olur aslında, ama E. Oda bu; saçının şeklini değiştireceğini sanmam.

Kyros Diamante'yi yenerse ki %99 yenecek,güçlü olduğunu kanıtlamış olacak.Hile hurda ile yenerse veya herhangi beklenmedik bir etken olursa ona göre konuşuruz.Ama korakor dövüşüp Diamante'yi yenerse kimse Wiper ile kıyaslamasın.Wiper anca Skypia'daki Luffy ile denk dövüşür,sonuna kadar dövüşseler indirirdi de Luffy.Gidip de Diamante gibi adamı yenen biriyle kıyaslamak doğru değil.Ha geçen zamanda o da güçlenmiştir,ama ulaştığı son seviyeyi bilmediğimiz için son gördüğümüz halini ele aldım.

Roronoa Zoro

Kyros one piece tarihinin en büyük balonudur.Fisher Tiger falan hikaye kalır yanında.
Tuğamirale tek atmıştı o adam, sonrasında denizcilerin yaptığı kalleşliğe pes etti, bir nevi irade düşüşü diyelim

Grandel @

Arenaya gelen adamları görüyoruz yani, Dellinger den falan tek yiyen adamlar, oraya gelenlerin onlardan pek farklı olduğunu sanmıyorum, hatta bence daha güçsüzleri geliyordur

Yukarıdaki sebepten açıkladım Dof a yaptığı iki hamlede fos, birinde Sugar dan tek yiyor öbüründe kukla kesiyor, öbüründe Luffy olmasa kelle gene yarıma gidecek

Roronoa Zoro

Arena tarihinde şu an ki Arc'ta mevcut bu kadar fazla güçlü adam gelmemiştir sanırım.İçi boş efsaneleri çok duyduk OP'de.
Diyor zaten arenaya dünyanın her birinden güçlü adamlar geldi diye, onlarıda görüyoruz ne olduğunu

Daha önce onlar kadar güçlü adamların gelmesi imkansız

Sugar'ın gücünü bilmeyen birinin tek yeme ihtimali yüksek.Hele hele Kyros tek bir yere odaklanmışken,gardını düşürmüşken Sugar birden saldırıyorsa.Gidip de bundan dolayı adamı mı ezilir.Adam orada sanki Sugar ile vs atıyor.Bu Law'ın gücünü bilmeyen Mugiwara'lara arkadan saldırması gibi,garipler saldırıya uğradıklarından habersiz.Farklı bedenlere giriyorlar sonra.K.haki demeyin k.haki 7/24 açık olan bir şey değil.

Roronoa Zoro

Bir olmaz iki olmaz ama Luffy olmasa gene gidiciydi, gene aynı sakarca hamleyle dalıyor bu seferde Dof un kuklayı kesiyor, Diamante den ayar yiyecek, Luffy de Dof öncesi Diamante yi indirecek işte olay bu

Grandel @

Ben birşey iddaa etmedim, aklımda öyle kalmış sahne

Tuğamirale tek atmıştı o adam, sonrasında denizcilerin yaptığı kalleşliğe pes etti, bir nevi irade düşüşü diyelim

Grandel @

Arenaya gelen adamları görüyoruz yani, Dellinger den falan tek yiyen adamlar, oraya gelenlerin onlardan pek farklı olduğunu sanmıyorum, hatta bence daha güçsüzleri geliyordur

Yukarıdaki sebepten açıkladım Dof a yaptığı iki hamlede fos, birinde Sugar dan tek yiyor öbüründe kukla kesiyor, öbüründe Luffy olmasa kelle gene yarıma gidecek
Kyros'un güçlü olup olmadığını savunmadım. Riku gibi bir adamın bile onu yaralayabildiğini iddaa ettin ve bende bunun yanlış bir düşünce olduğunu belirttim. Kalibresini tam olarak bilmediğimiz için güç seviyesi ile ilgili tartışmalara girmek gibi bir niyetim yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık