Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 756 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mangaka Diamante'nin geçmişte yaptıklarını göstermiş,Kyros'u Luffygil ile birlikte ilerletiyor.Olacak az buçuk belli,Kyros vs Diamante:geçmişin intikamı.Diğeri de Trebol vs Cavendish olacaktır işte.Gidip de Diamante ile falan dövüştürmez mangaka Luffy'i.Dövüştürecek olsa Kyros'u oraya getirtmez,hadi dövüştürsün gidip de Kyros'u karısını öldüren adama ezdirmez.Başka şekil çıkarır aradan Kyros'u öyle yapacak olsa dahi.

Ha bence dediğim gibi %99 Kyros indirecektir Diamante'yi.O zaman Kyros'a balon diyenleri bekleriz.Ben ezik olduğunu düşünürsem söylerim.Ama değilse onları da Kyros sağlammış derken görmek isteriz.

Sugar'ın gücünü bilmeyen birinin tek yeme ihtimali yüksek.Hele hele Kyros tek bir yere odaklanmışken,gardını düşürmüşken Sugar birden saldırıyorsa.Gidip de bundan dolayı adamı mı ezilir.Adam orada sanki Sugar ile vs atıyor.Bu Law'ın gücünü bilmeyen Mugiwara'lara arkadan saldırması gibi,garipler saldırıya uğradıklarından habersiz.Farklı bedenlere giriyorlar sonra.K.haki demeyin k.haki 7/24 açık olan bir şey değil.
b,de bu k.h olayını fazla abartıolar sürekli k.h açık olursa senaryo hiç ilerlemezki bizimkiler hiç tuzaga falanda düşmez ozaman da anlamı kalmaz hiç

Roronoa Zoro

İlk kez birinin intikam sebebiyle öldürüldüğünü görelim de o bana yeter. Sevgi pıtırcıklığına bağlamaz inşallah Kuşimato gibi.
Bunu istememin en büyük sebebi; Akainu'nun Luffy'nin ellerinde can verişini görmek isteyişimdeki azımsanmayacak ihtiras. (Random gülüş)

İlk kez birinin intikam sebebiyle öldürüldüğünü görelim de o bana yeter. Sevgi pıtırcıklığına bağlamaz inşallah Kuşimato gibi.
Bunu istememin en büyük sebebi; Akainu'nun Luffy'nin ellerinde can verişini görmek isteyişimdeki azımsanmayacak ihtiras. (Random gülüş)
Bence orda kimse ölmezse sebebi Riku olur. Kyros acımaz öldürür çünkü.

Kyros'un tek bacak dezavantajını kendi lehine kullanıp bu şekilde yeneceği bir karşılaşma olmasını bekliyorum ben.Aksi takdirde Oda yine kendiyle çelişmiş olacak.Övüp övüp yine tırt çıkaracak yani.
Nasıl dezavantajı lehine çevirecek? Hareketlerini kısıtlıyor ama gene de yenecek gücü var diyebilir mangaka.

Sen Diamante'nin mi tırt çıkacağını düşünüyorsun beklediğin gibi olmazsa?

@borsalino

Öyle tabi 7/24 açık,tehlike algılayınca haber veren bir güvenlik sistemi değil k.haki.

Roronoa Zoro

Valla ben intikam kötüdür temasında Diamante'yi öldürmeyeceği düşüncesindeyim :D
İntikamın kötü bir şey olduğu öyle bir yerleştirildi ki bu yüzyılda bebelerin kafasına, insanlar hiçbir faciaya tepki vermemeye başladı. Toplumsal vicdanı baltaladı resmen ********ler.

Ohooo dur sen ne yaptın ya ?
Bazen dövüşlerde dezavantajları kendi avantajına kullanileceğin yerler olabiliyor.Mevcut bulunduğun ortam v.s. gibi.Bu tarz bişey bekliyorum demek istedim.Ama belli ki anlamamışsın.
Tamam ben de nasıl bir düşüncen var diye sordum zaten.Tek ayağın avantaja dönebileceği bir ortam aklıma gelmiyor çünkü.

Bir de sen kime tırt çıkacak dedin anlamadım.Kyros tek bacağını avantaja dönüştürdüğü bir vsde yenmezse Diamante tek bacaklı,dezavantajlı bir adama yenildiği için tırt çıkmış mı olacak yoksa başka bir şey mi demek istedin?

Yarı uykulu olduğum için yanlış yazmışım orayı.Diamante şu an ki Kyros'a karşı aşırı derece zorlanırsa Oda güzel bi sıvama yapmış olur bence.
Valla bilemem.Vs zor olacaktır tahminimce zorlanarak Kyros alacaktır diye düşünüyorum.Bunu avantajla falan da düşünmüyorum.Hani Kyros'u ezik diye düşünüp Diamante zorlanmaz dersen Kyros yenerse şaşırır,Diamante tırt diyebilirsin ama aksine tek bacakla onu bile yenebilmesi övgüye layıktır.Tabi mangaka korkudan Sugar'ı bayılttıran bir mangaka belli olmaz nasıl vs döneceği.Korakor dövüşür yenerse överim,aksi durumlar olur Kyros yendi ama pek güçlü değilmiş derim.Veya belki Law'ın kelepçeleri açarlar bacak takarlar,tek bacak olayı da uçar gider.Bakalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık