Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 756 Spoiler Yorumları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Öyle bir durumda Doff'a BB'de el koyabilir adamı Burgess orada çünkü öylesine çekip gideceğini sanmıyorum mutlaka birşeye sebeb olacaktır.. ama Kaido'da kalemini kırarsa şaşırmam açıkcası Doff boşuna bu kadar korkmuyordur.
Bin tane hikaye bir sürü komplo teorisi çıkar.

Dof"un adamlar ölür.BB"e dof"a el koyar.Dof Bb"nin tayfasına katılır.

Dof arc sonu haşat olur,meyvesini gelir Bb alır.Salla sallayabildiğin kadar.

BB iligili bişeyler olacaktır diye düşünüyorum. Burgess'in öylece dressrosadan ayrılması falan saçma olur hemde Doff gibi bir adamın zayıf düşeceği zamanlarda.. Belki BB gelip Doff'un meyveyi Burgess'e verebilir hem böylece ilerde Hasırşapkalarla olan karşılaşmalarda Burgess, Sanji ile eşleşirse on numara olur. Ayaküstü bir teori ürettim bak :D.

Bu arc o kadar ortada ki oda istediği adamı sokabilir işin içine bütün yonkoular, denizciler ve devrimciler bulaşmış durumda şuan olaya uzaktan yada yakından.

Luffy hayırlısıyla bir saraya ulaşsa bitecek de bu belirsizlik. :/
Ben arctan sonra patlak vericek olayları daha çok merak ediyorum. Devrimciler direkt olarak denizcilerle savaşmış, BB nin bir adamı yenilmiş, Big mom bir ihtimal Ceaser'ı alarak Kaidoya çalım atmış, Kaidonun meyve kaynağı kesilmiş, Yeraltı dünyasının liderlerinden biri düşmüş, 2 yıl öncesinde ''anın adamı'' olarak anılan çaylak sükse yaparak geri dönmüş olacak.

Bence Sanji Mr.Prince edasıyla geri dönecek bir gün
Bunun gerçekleşmesi için Luffy'gilin tutsak düşmesi,yardıma ihtiyacı falan olması lazım.Ama pek mümkün gözükmüyor bu.Kolezyum ordusu yöneticileri,Kyros,Cavendish,Zoro üst yöneticileri Luffy veya Law+Luffy de Dof'u indirecek gibi gözüküyor.Sanji'yi arc sonu görürüz herhalde artık.İhtiyaç yok onlara burada.Allah bilir yonkoya esir düşmüşlerdir.Aklıma geldikçe sinir oluyorum.Adama Trebol,Diamante'den birisini dövdürse ölürdü sanki mangaka :of:

Yalnız birşey dikkatimi çekti tüm prensesler bu olaylar sırasında 16 yaşında sanırım. Vivi, shirahoshi, rebecca vs. Muhtemelen dof'un adaya ilk geldiği zamanda viola da 16 yaşındaydı. Scarlett de ilk göründüğünde 16 yaşındaymış. :)

Eğer Kyros Diamante'yi öldürmezse, benden hayatının küfrünü yiyecek Oda. Yeni bir Mahir olur çıkarım artık öyle olursa. :/

Yalnız birşey dikkatimi çekti tüm prensesler bu olaylar sırasında 16 yaşında sanırım. Vivi, shirahoshi, rebecca vs. Muhtemelen dof'un adaya ilk geldiği zamanda viola da 16 yaşındaydı. Scarlett de ilk göründüğünde 16 yaşındaymış. :)
Tekdüze abicim tekdüze. Adam çıkıp şöyle korsanlar arası bir define mücadelesi çizeceğine, korsanlar vs denizciler arası bir deniz savaşı çizeceğine, ödül avcılarını çizeceğine, devrimcilerin değişik ülkelerde devrim mücadelesini çizeceğine hala mağdur ada kurtarma peşinde, hala ağlak prenses güldürme peşinde.

olacaklar belli. Luffy, Law, Kyros buraya geliyorlar zaten onlarla buluşmak için. Diamante Rebecca'ya dalacak ama Barto engelleyecek. ayrıca Robin de orada. onlar onu oyalarken de Luffy'ler gelecek, Kyros burayı bana bırakın deyip Luffyler'i yollayacak. o arada da Law'ın kelepçeleri açmış olacaklar zaten. hatta bunu yazarken aklıma geldi diğerleri ne yapacak o arada diye. artık topluca dalarlar Damanteye. Ya da Luffy'lerle giderler. ama yine de Oda amcam bu belli mi olur. yarın görcez artık :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık