Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Adam , Law tayfaya gelecek diyor. Bunu diyen bir insana mantıklı bir açıklama yapmaya kalksam '' benim fikrim '' diyecek. Luffy'nin yokluğunda tayfaya rahatlıkla kaptanlık yapabilmiş ve Luffy ile denk dövüşebilecek 440 m ödüllü bir eski shichibukaiden bahsediyoruz. Bu adamın kendi tayfası var . Kendi inandığı değerler , doğruları ve ona inanan adamları var. Luffy ile denk mevkilerde olduğu defalarca vurgulanmış. Cavendish ve hatta Bartolomeo bile uçuk ihtimallerken (Barto çok düşükte olsa mümkün.) kalkıpta Law demek sence ne kadar akla uygun?
Zamanında Sabo yaşıyor diyenler olduğunda da senin gibi 1-2 tanesi çıkıp 'hee Roger da zaten Raftel da bekliyor' tarzı yorumlar yapıyordu.Law'ın gelmesinin hiçbir absürd yanı yok.Bu adamlar Yonko indirmeyi planlıyor.Öyle sadece renkli bir karakter diye brook gibi mallardan çok gücü,strateji kurma yetisi,dövüş zekası olan adam lazım tayfaya bir tane daha hatta jinbe,law,bartolomeo bu üçünden herhangi ikisinin gelmesi tayfayı epey sağlamlaştırır.

Hakkaten tayfada 2 kişi hariç güçlü denilicek adam yok. Hem karakterleri saçma hem güçleri hem powerup ları. Bırakında tayfaya adam gibi adam biri gelsin. Shub. basamaklarının sonuna geldiler. Yonkoulara geçicekler Tümen komutanları Amirallerle aşık atabiliyordu henüz kaptan hariç shub. ile aşık atan eleman bile yok tayfada.
bu halleriyle yonkou almak ancak E.Odanın tekrar power up yapması yada , çok klasman bir sıvamasıyla mümkün olur. Barto karakteristik saçmalık yönünden tayfaya uyuyor. Ama düşüncem Barto ve Bellamy birleşip birlikde devam ederler. Lawın Corazan ın hayelini devrelması geçmişi felan tek sevdiği kişinin öldürülmesi vs kriterlere uyuyor ama tek sorun bir tayfasının olması. Jinbei ninde tayfası var. Jinbei bırakıp gelebiliyorsa Law neden gelmesin.

+ Bilmem kaç.... lawın tayfasında zaten bişey yoktu onlarda suikastle yok edilirse al sana tayfaya mis gibi eleman
brook konusunda sonuna kadar haklısın.
Law'ın tayfaya katılma ihtimali yok, bunu kabul etmek neden zor geliyor anlamıyorum.

1- Adamın hayali yok. 13 yıldır Dof'tan intikam alma amacı güden bir ezik.
2- Adam TUHAF değil. Luffy tayfasına eleman alırken gücüne bakmıyor, tuhaflığına bakıyor. Zombiye gel tayfama katıl diyor vs vs.
3- Jean Bart ve Bepo'nun öleceğini düşünmek... Yanlış konu başlığında duruyorsun gibi geldi bana.

Manganın türkçesini şimdi okudumda birşey farkettim, Law'ın o komik şapkasının bir olayı var diye düşünmüşümdür hep.. Şu belli oldu ki, şapkanın bir hikayesi varsa bu Corazonla tanışmasından öncesine dayanıyor ya da öylesine bir şapka olabilir bilemiyorum :D

Law'ın tayfaya katılma ihtimali yok, bunu kabul etmek neden zor geliyor anlamıyorum.

1- Adamın hayali yok. 13 yıldır Dof'tan intikam alma amacı güden bir ezik.
2- Adam TUHAF değil. Luffy tayfasına eleman alırken gücüne bakmıyor, tuhaflığına bakıyor. Zombiye gel tayfama katıl diyor vs vs.
3- Jean Bart ve Bepo'nun öleceğini düşünmek... Yanlış konu başlığında duruyorsun gibi geldi bana.

Law'ın tayfaya gelip gelmeme konusundan aşağı yukarı Dragonla aynı fikirdeyim. Maddelerin üzerinden yorumlayacak olursam,

1- Dediğin gibi adamın hayali yoksa yada tek amacı Doffyden intikam almak ise tayfaya gelmez bende böyle düşünüyorum ama fbler yeni yeni gösterilmeye başlıyor. Önceki söylemlerine bakacak olursak Corazondan dolayı başka bir amacıda olabilir gibi geldi bana ama gözünü intikam bürümüştür o ayrı bu noktada kesin kanıya varamıyorum.

2- Bu bakış açısına göre değişebilir ama tuhaflık bir kıstas ise Law bence gayet ilginç bir karakter ilk gördüğümden beri hep öyle düşünmüşümdür. En azından öyle komik bir şapkayla ortalıkta dolanan birinin tuhaf olma ihtimali çok yüksek bence :D

3- Bunun cevabı daha önceki yorumlarda bir nevi verilmiş zaten ama Law tayfaya katılacak olsa bile bu tayfasının katledileceği anlamına gelmez. Böyle düşünürsek yukarda arkadaşın dediği gibi Jinbei'ninde gelmemesi lazım gerçi onun gelmesi bile meçhul ama sonuçta Luffy'e söz verdiğini hepimiz biliyoruz :D

Amacım polemik oluşturmak değil. Yorumun üzerinden kendi düşüncemi aktardım. Sonuç olarak tek söyleyebileceğim flashbackleri tam görmeden gelecek yada gelmeyecek imkanı yok gibi kesin birşey söyleyemem. Ha 440bin belli ödüllü shici olması falan diğer çoğu üyeye kıyasla çok güçlü olabilir daha öncede söylediğim gibi bu saatten sonra Law gelmeyecekse bile onun gibi güçlü biri gelsin isterim..Brook gibi biri gelecekse kimse gelmesin daha iyi:D hem WB Ace gibi bir azmanı kendi nakaması yapmış bizim Luffy'nin ondan neyi eksik :D

hmmm olabilir kuzeylilerin takip ettiği modayı görmek lazım :D ama özel bir anısı varmış gibi duruyor sanki nebiliyim franky'nin upgrade için uçtuğu yerde mesela yada Robinin gittiği yerde öyle ilginç birşey giyen biri görmedim ya da hatırlamıyorum.. ama normal bir şapka olabilir dediğin gibi kuzeylilerin geleneksel kıyafetlerinden falan.

Smoker karakter tanıtımında önceden çevirmiş şimdi baktım.

Diğer özellikleri ise koyu mavi saçları (animede siyah), iki yandan uzanan favorileri, keçi sakalı ve Kuzeyli tarzdaki kürk şapkasıdır. Şapkasının rengi beyazdır ve alt kısımlarında benekler bulunur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık