Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gomu gomu no

Akainu ile Rayleigh'te gelir bence. Kaido gelmez ama , onun kendi tayfası var.
Jinbei kesin zaten, law'ında acıklı bi hikayesi çıkıcak gibi duruyo tayfayla takılmaktan adamın karakteride değişti olasılık dahilinde benim için sen farklı düşünmekte özgürsün.

Niye hep bi laf sokma çabasındasınız ?
Adam , Law tayfaya gelecek diyor. Bunu diyen bir insana mantıklı bir açıklama yapmaya kalksam '' benim fikrim '' diyecek. Luffy'nin yokluğunda tayfaya rahatlıkla kaptanlık yapabilmiş ve Luffy ile denk dövüşebilecek 440 m ödüllü bir eski shichibukaiden bahsediyoruz. Bu adamın kendi tayfası var . Kendi inandığı değerler , doğruları ve ona inanan adamları var. Luffy ile denk mevkilerde olduğu defalarca vurgulanmış. Cavendish ve hatta Bartolomeo bile uçuk ihtimallerken (Barto çok düşükte olsa mümkün.) kalkıpta Law demek sence ne kadar akla uygun?

gomu gomu no

Adam , Law tayfaya gelecek diyor. Bunu diyen bir insana mantıklı bir açıklama yapmaya kalksam '' benim fikrim '' diyecek. Luffy'nin yokluğunda tayfaya rahatlıkla kaptanlık yapabilmiş ve Luffy ile denk dövüşebilecek 440 m ödüllü bir eski shichibukaiden bahsediyoruz. Bu adamın kendi tayfası var . Kendi inandığı değerler , doğruları ve ona inanan adamları var. Luffy ile denk mevkilerde olduğu defalarca vurgulanmış. Cavendish ve hatta Bartolomeo bile uçuk ihtimallerken (Barto çok düşükte olsa mümkün.) kalkıpta Law demek sence ne kadar akla uygun?
Gelirse hoş olur dedim tayfaya gelicek demedim. zamanında Ace bile tayfasından vazgeçti sayılır kaptanlığı bıraktı beyazsakalın tümen komutanı oldu d. olmasına rağmen farklı nedenleri vardı çünkü yaşamasının gerekli olup olmadığını anlamaya çalışıyodu. Law'ın amacını doğrularını bilmiyoruz ki acılı bi geçmişi olduğunu ucundan gösterdi oda , bu adam D. hakkında da bişeyler biliyor ucu açık 440 m ödülü var diye tayfaya almıcaz mı yani bu saatten sonra güçlü adam lazım

Saniyede 10 kb ile sende internet kullansan sende anlamadan 2 mesaj atarsın :)

Dediklerine aynen bende katılıyorum da bro dalga geçmen gereksiz. Sen böyle herkesle dalga geçiyosan Face gruplarındakilere bi göz at derim sanki Tom ve Jerry izliyolarmış gibi yorum yapıyorlar. Sakin yani ona buna laf sokmak, dalga geçmek yerine güzelce açıkla yada içinden he de geç daha iyi :) (Önceki hesabımın süresiz banlanma sebeplerinden biridir bu olay :) Tecrübeyle sabit yani :) )
Okuduğu mangayı anlayamayan birini ciddiye alıp ona açıklama yapmak zorunda değilim. Onun kimseye hakaret edecekte değilim. Bu ban korkumdan dolayı değil , sanırım bu sitede en uzun süre banlı kalmış üye benim. Sadece saygıyı herkesin hakettiğini düşündüğüm için. Herneyse tavsiyen için teşekkür ederim.

Law tayfaya gelmez ama luffynin destekcisi olabilir. Yada ilerde Wb ve gold roger gibi olabilirler. Belli olmaz o konu. Ayrica luffynin yine doff tarafindan trollenmesine sinirlendim. Zoro yine karizmaydi. Kapak hikayesinin daha 2. bolumu. O aglamalar buyuk ihtimal onemsiz bir sey olacak ama arka plandaki olay onemli olabilir. Sanji yine gozukmedi. Haftaya bolum yok. Ondan sonraki hafta lawin fbsini goruruz. Ve sonunda umarim vsler baslar.

752 bölüm yorumu @

ikinci olarak kuklayı hissetmek, normal insanı hissetmekten daha zor olmalı.muhtemelen daha az aurası var.luffy o yüzden algılayamadı.
Bence Luffy onun klon olduğunu anladığından böyle hafif bir saldırı yaptı. Çünkü hakisi sayesinde canlıların varlığını, güç seviyelerini vs sezebiliyorsun. Dof'un kendisi olmadığını anlamıştır bence. Sıkıntı bir önceki seferde Klonun kafası gidince ancak anlamasıydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık