Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 752: Palmiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla luffyden 2yıllık antremandan sonra çok şey beklemişim ama tırt çıktı. yonkoulardan biri luffyi uykusunda dövermiş,Dofun kukla bile sineğe sie çeker gibi luffynin yumruğuna sie çekti. Gözünü seveyim bir luffy hard fanı atlayıp normal yumruklardan biriydi demesin, diyen olursada sanki Dof ultimate saldırısını kullandı da,alt tarafı kuklaydı. Saymadım ama luffy kaçıncı kez Dofu gebertecem şöyle edecem böyle edecem dedi ama rakip olmayı bırak temas bile edemedi :mincika:

Zoro alıcak zaten Yonkou'yu sende haklısın.
adam yanlış bir şey dememiş ki hemen zoroya vurdun olayı.sonra zoro fanları yine başladı muhabbetleri dönüyor.luffy için yonkou ile kapışmak daha erken.ilk olarak dofu sonrada tam anlamıyla amiral kadar güçlü birini tokatlaması lazım yonkou ile savaşması için.

Alpamis

adam yanlış bir şey dememiş ki hemen zoroya vurdun olayı.sonra zoro fanları yine başladı muhabbetleri dönüyor.luffy için yonkou ile kapışmak daha erken.ilk olarak dofu sonrada tam anlamıyla amiral kadar güçlü birini tokatlaması lazım yonkou ile savaşması için.
Biliyorum ama bu adamın son zamanlarda ki yorumlarını okusaydın anlardın.Yoksa ne derdim olsun :D

Alpamis

Valla luffyden 2yıllık antremandan sonra çok şey beklemişim ama tırt çıktı. yonkoulardan biri luffyi uykusunda dövermiş,Dofun kukla bile sineğe sie çeker gibi luffynin yumruğuna sie çekti. Gözünü seveyim bir luffy hard fanı atlayıp normal yumruklardan biriydi demesin, diyen olursada sanki Dof ultimate saldırısını kullandı da,alt tarafı kuklaydı. Saymadım ama luffy kaçıncı kez Dofu gebertecem şöyle edecem böyle edecem dedi ama rakip olmayı bırak temas bile edemedi :mincika:
Luffy'nin eğitimle ilgili olarak bir eksiği yok.Tek eksiği ciddiyeti bu da onu o durumlara düşürüyor.Law bile diyor bırak şu sığırıda yolumuza bakalım diye

Şuanda Dressrosa haricinde 2 arc yaşadık. (balıkadam - PH)

Balıkadam adası arc'ında tayfa'nın gelişimleri gösterildi. Fakat dikkat edilmesi gereken 4 kişi vardı ; Luffy , Zoro , Sanji , Franky(o da artık bir güç haline gelip 4. klasmanda yer edindi kendine) Bu 3 başkahramanlarımız güçlerini tam ortaya çıkarmadılar , sadece geliştirdikleri bazı yönler ortaya çıktı , elbette bunlarda hatırı sayılır kadar vardı.

PH'de de hemen hemen aynı şey oldu. Hatta artı olarak bir şey "pek" olmadı gibi 3'lü hakkında.

Dressrosa'ya gelince , kurgu hala aynı düzende işliyor . Luffy aptallıklar yapıp ya da talihsizlikler yaşayıp ya uzaklaşıyor ya dayak yiyor ya da , ya da .. Bu "aynı kurgulama" ışığı altında hala 3'lü nün güçleri (güçlerinden kastım zirve noktaları) hala gösterilmedi. Bura da Sanji'yi(maalesef) bir kenara koyarsak , Zoro ve Luffy'nin aldıkları 2 yıllık eğitim çok esaslı karakterlerden olup onları epeyce ileri taşımaya yönelik bir duruma sokmuştur.

Demem o ki ; Luffy ve/veya Zoro Doff ile mücadele edebilecek kapasitede olabilirler 1vs1 lerde . Şuanda önümüzde artıdan 4 yonkou , baba denizciler ve ünlü korsanlar yeralmakta. (Chinjao'yu son 30 bölümdür tanıyoruz mesela , daha bilmediğimiz neler çıkabilir ..) Biraz fanlığa kayabilirim bu noktada ama , şuanda ki halleriyle acayip zorlanıp kıl payı Dof'u indiremeyen bir Luffy olursa durum biraz sıkıntı olmaz mıydı? OP'nin bitme zamanı ile Luffy'nin KK olma süresi tezata uğruyor "gibi" duruyor.

Açıklayabilmişimdir umarım.

@Dragon arkadaşımız söylemişti ve ona harfiyen katılıyorum . "Olursa eğer" ;

Luffy sırayla power-up alarak döver . Yani son damlaya kadar savaşır . Hal kalmaz savaş sonu Enies Lobby gibi . Bu şekilde "anlık" patlamalar ile dövüp geçebilir demişti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık