Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 751: Amiral Fujitora, Sabo'ya Karşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
http://s27.postimg.org/gt4opevo3/Ads_z4.png şu işaretlediğim adam kim pek anlayamadım
Tank Lepanto'ya benzettim.

Yeni bir kapak hikayesi başlamış.Bakalım kim çıkacak bu hikayede? Deniz falan var.Arlong falan çıkarsa küfrederim.Fishman'a geri dönüyorum hesabı.:D
Jinbei o, en son Caribou'yu bırakmaya gitmişti, şimdi geri dönüyor sanırım.

@Smoker

Bence Saboady'deki Kizaru ciddi değildi. Apoo ikiye böldü Kizaru'yu hala olayı dalgaya vuruyordu. Orada güç şovu yaptı Kizaru ama kasmadan yaptı bunu. Kuma için de aynısı geçerli. Saboady'e geldi, tayfayı oradan oraya fırlattı, arada Px'i de fırlattı, Kizaru'ya da ayar verdi ama güç seviyesine dair hiçbir şey öğrenemedik.

Tank Lepanto'ya benzettim.

Jinbei o, en son Caribou'yu bırakmaya gitmişti, şimdi geri dönüyor sanırım.

@Smoker

Bence Saboady'deki Kizaru ciddi değildi. Apoo ikiye böldü Kizaru'yu hala olayı dalgaya vuruyordu. Orada güç şovu yaptı Kizaru ama kasmadan yaptı bunu. Kuma için de aynısı geçerli. Saboady'e geldi, tayfayı oradan oraya fırlattı, arada Px'i de fırlattı, Kizaru'ya da ayar verdi ama güç seviyesine dair hiçbir şey öğrenemedik.
Ben o anları bir anlık parlama olarak görüyorum, ki bu da o kişilerin neler yapabileceğinin bir kanıtı sayılır.

Not: Bu hafta siyasi gönderme yok, haberiniz olsun.

Hocam irili ufaklı her karekterin fanı var ama şuan için Sabo fanları asırlık,kurumsallaşmış Zoro fanları veya Enel fanları gibi değiller.Arc onların seviyesinde bir fan grubu oluşur :D;)
Kurumsallaşmış mı ? :D Evet enel kurumsallaşmış.İşte böyle

Ama sabo fanlarının da bir 150 - 200 sayılık geçmişi var yani.Yeni ortaya çıkmadılar merak etme :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık