Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 751: Amiral Fujitora, Sabo'ya Karşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet, Caribou'yu bırakmış akıyor işte reyiz, kayığın içine dikkatle bakınca görülüyor.

@Akagami Shanks

Doflamingo istese şimdi KK olur ama daha mühim işleri var, derin çalışıyor. :cool:
Bence korsanlar kralı olacak adam yonkolardan korkmamalı roger shiki den korkmuyor dalıyordu luffy de hakeza aynı şekilde dalıyor

Bide ne kadar mühim BB o kadar bekledi gitti yonko oldu bu hala shic ayreten yonkodan tırsıyor

Bence korsanlar kralı olacak adam yonkolardan korkmamalı roger shiki den korkmuyor dalıyordu luffy de hakeza aynı şekilde dalıyor
Doflamingo kimseden korkmadı ki şimdiye kadar, şaşırdı sadece. En az 10 yıldır hükumetle iş çeviren bir Doflamingo var ortada. Onu ancak planları üzerinden yıpratabilirsin. :cool:

Alabasta
Boss-Crocodile
Marine-Smoker
Ve Luffy için yardımda bulunan Ace

Ace>Croco>Smoker

Dressrosa
Boss- Doflamingo
Marine-Fujitorea
Ve Luffy için yardımda bulunan diğer kardeş Sabo

Sabo>Dof>=Fuji

Muhtemelen güç dengesini böyle hesaplamış E.oda , farklılık için amirali bosstan önde de tutabilir tabi.

Alabasta
Boss-Crocodile
Marine-Smoker

Ace>Croco>Smoker

Dressrosa
Boss- Doflamingo
Marine-Fujitorea

Sabo>Dof>=Fuji

Muhtemelen güç dengesini böyle hesaplamış E.oda , farklılık için amirali bosstan önde de tutabilir tabi.
O ne öyle üçgende benzerlik kuralı gibi :D

Doflamingo kimseden korkmadı ki şimdiye kadar, şaşırdı sadece. En az 10 yıldır hükumetle iş çeviren bir Doflamingo var ortada. Onu ancak planları üzerinden yıpratabilirsin. :cool:
Ya şu adaya Kaido ayak bassa herif korkudan ruhunu teslim edecek korkusuz diyorsunuz :D

Bunu defalarca yazdım burada.Dof'un karakteri belli,kimseden korkmayan çılgın bir adam işte.:cool:

Alabasta
Boss-Crocodile
Marine-Smoker

Ace>Croco>Smoker

Dressrosa
Boss- Doflamingo
Marine-Fujitorea

Sabo>Dof>=Fuji

Aynen ben de böyle düşünüyorum. Eşitlik fazla bile. Sabo > Dof > Issho çok net. :cool:

Bu sabo Devrim ordusunun 2. komutanı mı 2. adamı mı?

2. Adamıysa Dragon dan sonra gelen en güçlü adam oluyor.
2. Komutansa 1. Komutan kim acaba. Dragon un Sabo dan güçlü komutanını merak ettim şimdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık