Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 751: Amiral Fujitora, Sabo'ya Karşı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ace luffy ile Alabasta'da karşılaştıktan yaklaşık 3 hafta sonra Teach ile vs yapıyor.Eğer bu 3 haftalık sürede karşılaşmadıysa Sabo'yla yaşadığını bilmeden ölüp gitmiştir Ace.Çünkü öteki türlü Luffy'e derdi Sabo yaşıyor diye herhalde.hatta %1500 demesi lazım.
Normalde demesi lazımdı ama Oda bu,söyletmemiş de olabilir.Robin bile devrimcilerle 2 yıl geçirmesine rağmen doğru düzgün hiçbir şeyi söylememiş.:S

Roronoa Zoro

Zoro belli ki gözlem hakisi fakiri. Anca hakinin ne olduğunu bilmeyen, kendini deli gibi belli eden çamur tipli herifleri algılayabiliyor. Daşadamı arayışına bakıp yargılanmamalı, ha Fuji terliğiyle döver Zoro'yu, orası ayrı :D

Zoro belli ki gözlem hakisi fakiri. Anca hakinin ne olduğunu bilmeyen, kendini deli gibi belli eden çamur tipli herifleri algılayabiliyor. Daşadamı arayışına bakıp yargılanmamalı, ha Fuji terliğiyle döver Zoro'yu, orası ayrı :D
Fuji, Zoro'yu nereye dövüyor yahu, Zoro tam ciddileşmeye başlamıştı ki bir baktık Fuji, kayanın üstüne çıkmış uçarak uzaklaşıyor. :(

Bölümle ilgili yapılacak yorumları yapmıssnız zaten bize bişey kalmamış :D. Sanji yi göremedim ona yine üzüldüm böyle giderse bir süre daha yok gibi.Sabonun gücü muazzam koramiral ezik diye dayak yemedi malum.Bu arada çok koyu zoro fanı ardakşlar istirham ediyorum etmeyin eğlemeyin bende zoroyu çok çok severim ama İsso Zoro yu temiz döver.:a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık