Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fujitora tokat manyağı yapar Sabo'yu.Sabo anca oyalar Fuji'yi.
benim anlamadıgım ace aokijinin saldırısını durduruyor 2 yıl önce hakiyi kullanmadan.Ace aokiji yener demiyorum ama 2 yıl öceki hali durdurmaya yetiyorsa ona birde haki eklersek ne olur aokijiyle dövüşü sonuçta sabo ve ace aynı seviyedeydi ve farkın çok fazla açıldıgını sanmıyorum.Simdi haki kullanmada en yüksek seviyede oldugunu düşündügümüz sabo ace nin meyvesini yiyip logia oluyor ve ace den fiziksel olarak hiç farkı yok ve arada 2 yıl geçmiş.Şimdi sen demişin sabo anca oyalar amiral onu tokat manyağı yapar bu iddia neye dayanıyor amiraliin gücü yada sabonun tam gücünü nerede gördükte bu şekilde amiralin ezici üzstünlü oldugunu söylüyorsun ?.bide sabo amirali yener demiyorum ama oradan bir denizcinin bile geçmesine iin vermez amacı sadece luffy için denizcilerin ilerlemesini engellemek

Sıkıntı Enel'i seven arkadaşlarda değil sıkıntı Enel'in hayvani hızında. Saldırıları pek etki etmese bile darbe almadan dövüşebilir Kizaru hariç herkesle tabi aklını kullanır kaçak dövüşürse. Milletin güvendiği dalga bu, yıldırım meyvesi üzerinden herkes kendi fantezisini konuşturuyor Enel şöyle yapar yener böyle yapar yener diye. Bakalım lastik memiş 2 yılda ne kadar güçlenmiş neler öğrenmiş ona göre birşeyler deriz ama Dof'ta boru değil hani. Bariz bir şekilde 550m ödüllü Ace'ten daha üstün bir adam
Dattebayo..! Gerçekten Enelin hızına yetişebilecek tek kişi Kizaru olduğuna inanıyor musun? Sen mantıklı adamsın anlarsın. Kaç defa paylaştım manga sayfalarını artık üşeniyorum, bir tekrar gözden geçir, gerçek dünya ile çok karıştırıyorsunuz. Enelin saldırılarında Usopp Nami kaçabiliyor. Saldırısını yapmadan yaralı Sanji gelip ellerinden kurtarıyor bu bu ikisini. Bu insanlar adamın hızına ayak uydururken One Piece aleminde bu adama yetişemeyecek insan saymakla bitmez.

Hadi herkes neysede Gerçekten sende dahil bir kaç arkadaşın bu kadar büyütmesine şaşıyorum. Bazıları Trollüyor laf yok ama Cidden Öyle dünyada dövüş sırasında ki hızda ilk 10 girecek karakter değil.

Mesela meyveden ötürü Smoker çok rahat bir şekilde gittiği mesafeyi Luffy yırtınarak gidiyor ama dövüş sırasında gözlem hakin ne kadar iyi olursa olsun senden hızlı biri sana vurabilir, ama inanmıyorum ki dövüş hızı konusunda Luffy Smoker a kaybetsin. Onun gibi Enel kaçar veya bir mesafeyi çok hızlı kat eder fakat dövüş sırasında çok güçlü rakipler karşınında onlardan hızlı ataklar yapamaz.

Benim kafamdaki şey, saldırının bu adama hiç değmemiş olduğu. Bu da ancak saldırı öncesi gelen bir şok dalgası ile olur. Wiper, Zoro, Sanji gibi canavarımsı güçteki adamlar bile, daha düşük voltajdaki saldırılarda bayılıyorlar. Pagaya gibi normal bir adam öyle bir saldırı sonucu ölmese bile, denizde boğulması gerekirdi. Fakat denizdeyken bilinci açıkmış, bir şekilde tekrardan yüzeye çıkmayı başarmış. Dediğim gibi Enel'in yıldırımı öldürmese bile, boğularak ölmeliydi.
Haklısın herkes onu düşünüyor öyle hayvani tipler kendinden geçerken bu adam nasıl dayanır diye. Ama senin kafanda ki şeyi ispatlayan veya fikrine katılabileceğimiz bir yer yok. Bu biraz öyle bir açıklama getirmişsin kendine göre hiç bir ataktan önce öyle bir dalga söz konusu değil. Büyük ihtimal saldırından sonra uzun süre düştü ve Şans dediğine göre şu ismini unuttuğum sert olan bulutlardan birinin üstüne düşmüştür ilk katmanda ki. Boğulma derken Mavi denize düşerdi artık düşünce ölmesi gerekirdi o hızla ama Düşüp ölmeyen de var şu rahiplerden biri kapak hikayesinde devam ediyordu bir adaya düşmüştü...

Haklısın herkes onu düşünüyor öyle hayvani tipler kendinden geçerken bu adam nasıl dayanır diye. Ama senin kafanda ki şeyi ispatlayan veya fikrine katılabileceğimiz bir yer yok. Bu biraz öyle bir açıklama getirmişsin kendine göre hiç bir ataktan önce öyle bir dalga söz konusu değil. Büyük ihtimal saldırından sonra uzun süre düştü ve Şans dediğine göre şu ismini unuttuğum sert olan bulutlardan birinin üstüne düşmüştür ilk katmanda ki. Boğulma derken Mavi denize düşerdi artık düşünce ölmesi gerekirdi o hızla ama Düşüp ölmeyen de var şu rahiplerden biri kapak hikayesinde devam ediyordu bir adaya düşmüştü...
Dalga konusunu Wikia yazmış, onlar da öncül bir dalganın adamı suya attığından yana fikir belirtmişler. Bu bana da mantıklı geldi.Aşağı düşen eleman Gedatsu ve bu adam onun kadar bile baygın kalmamış. Ha "Pagaya, El Thor yeyip de tınlamaz" diyorsan, saygı duyarım. Fakat adam bırak Mavi Deniz'i, Beyaz-Beyaz Deniz'den, Beyaz Deniz'e bile düşmemiş. Hatta yüzüp, geri çıkmış.

benim anlamadıgım ace aokijinin saldırısını durduruyor 2 yıl önce hakiyi kullanmadan.Ace aokiji yener demiyorum ama 2 yıl öceki hali durdurmaya yetiyorsa ona birde haki eklersek ne olur aokijiyle dövüşü sonuçta sabo ve ace aynı seviyedeydi ve farkın çok fazla açıldıgını sanmıyorum.Simdi haki kullanmada en yüksek seviyede oldugunu düşündügümüz sabo ace nin meyvesini yiyip logia oluyor ve ace den fiziksel olarak hiç farkı yok ve arada 2 yıl geçmiş.Şimdi sen demişin sabo anca oyalar amiral onu tokat manyağı yapar bu iddia neye dayanıyor amiraliin gücü yada sabonun tam gücünü nerede gördükte bu şekilde amiralin ezici üzstünlü oldugunu söylüyorsun ?.bide sabo amirali yener demiyorum ama oradan bir denizcinin bile geçmesine iin vermez amacı sadece luffy için denizcilerin ilerlemesini engellemek
Tokat manyağı derken abarttım biraz ama bence Fuji güçlüdür Sabo'dan.Fuji'ninde tam gücünü görmedik ama Amiral seviyesinin nasıl birşey olduğunu biliyoruz.Ayrıca on numara bir meyvesi var.Sabo ise bu arc herkesi iyi gaza getirdi.Arenada boş adamlara karşı şovunu yaptı.Şimdi ise yine şeklini yaptı.Hepimizi iyi gaza getirdi.Adama amiral seviyesini yapıştırdık direk.Sabo meyveyi garantiye alayım diye yedi meyveyi.Şuan meyvesini Ace seviyesinde kullanmasını bekleyemeyiz.Olası bir vsde Mera mera pek işe yaramaz.Fuji her şekilde daha üstün çıkar.Bastille,Fujitora ve denizcileri aynı anda oyalayabileceğinide pek sanmıyorum.Oyalarsa helal olsun derim.:D

Dalga konusunu Wikia yazmış, onlar da öncül bir dalganın adamı suya attığından yana fikir belirtmişler. Bu bana da mantıklı geldi.Aşağı düşen eleman Gedatsu ve bu adam onun kadar bile baygın kalmamış. Ha "Pagaya, El Thor yeyip de tınlamaz" diyorsan, saygı duyarım. Fakat adam bırak Mavi Deniz'i, Beyaz-Beyaz Deniz'den, Beyaz Deniz'e bile düşmemiş. Hatta yüzüp, geri çıkmış.
O dalga işini işte mantıklı bir açıkla getirmek için birinin yaptığı yorumdan öteye geçmez, ben şu an wikia de ki o yazıyı değiştirip kaynak diye diğer saldırıları gösterip öyle bir olay olmadığını deyip düzeltsem eminim hak verirler. Bence adam o sert bulutlardan birinin üstüne düşmüş uyandığında insanlar geri dönüyormuş ama döndüğünde melek adası yok olum. Şu cennet kapısının etrafında sert bulutlar vardı onların birinin üstünde uzun süre kalmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık