Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 750: Savaşın Yönleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Enel ve Kizaru elementlerinin hızında hareket edip, saldırılar gerçekleştiremez arkadaşlar. Önce bunu anlamanızda yarar var. Aksi taktirde yenilmeleri mümkün olmazdı. Bence Oda'nın kurduğu mantık, her ne kadar elemente tamamen dönüşebilseler de insan formundaki bedenin kısıtlamalarına maruz kalmaları.

Kesmedi dersen senin yorumun oluyor bu.
Mangada gözüken şu. Dof Croco'ya saldırıyor. Kafasını kesiyor fakat Croco yaşamaya devam ediyor. Buradan çıkarılabilecek objektif sonuç nedir? Hiç seriyi takip etmeyen birine göstersen sahneyi kesememiş demek ki der. Çıkan sonuç kesemediği gerçeğidir.
Benim yorumum olmuyor işte bu.Serinin gerçeklerinden birisi oluyor.;)
Ayrıca seriyi hiç takip etmeyen birisinden bana ne? O adamla tutup da OP mi tartışacağım?Sen takip ettiğine göre Dof-Croco olayını doğru anla ki hiç okumayan adamdan bir farkın olsun değil mi? :)

@Saitama
İnsanların kurşunları görüp kaçabildiği,Luffy'nin ışık hızındaki lazerleri görüp ona göre hareket edebildiği seride her şey olabilir dostum.:good:

Bildiğiniz üzere dof kardeşini öldürdüğü için kupa koltuğu boştu 1. o koltuğu doldurmak için olabilir . 2.si ise croco antik silah arıyordu onu duymuş ve onun hakkında bilgi almak içinde olabilir. Croco'dan yararlanmakta isteyebilir vb.

Adam nerede dalga geldi beni itti diyor? Veya dalga dan bahsediyor. Açıkla o zaman bizde öğrenelim. Paylaştığın manga sayfasında ben öyle bir ifadeye denk gelmedim.
Benim kafamdaki şey, saldırının bu adama hiç değmemiş olduğu. Bu da ancak saldırı öncesi gelen bir şok dalgası ile olur. Wiper, Zoro, Sanji gibi canavarımsı güçteki adamlar bile, daha düşük voltajdaki saldırılarda bayılıyorlar. Pagaya gibi normal bir adam öyle bir saldırı sonucu ölmese bile, denizde boğulması gerekirdi. Fakat denizdeyken bilinci açıkmış, bir şekilde tekrardan yüzeye çıkmayı başarmış. Dediğim gibi Enel'in yıldırımı öldürmese bile, boğularak ölmeliydi.

O kadar kolay değil o iş sabo fuji'yi o ada da yenebilecek tek insan meyve'yi yedi diye demiyorum adam saf haki duruyor ve büyük ihtimalle kral haki'de çıkabilir sabo'da luffy'nin abisinden de bu beklenir .:oleyo2:
Fuji'de kör bir dilenci olarak durmuyor ki.:DAdam amiral sonuçta.Sabo'da Dof ayarı bir adam.Fuji'yi zorlar,denk dövüşür fakat sonunda kazanan taraf Fuji olur bence.İşte Sabo saf haki duruyor.Sonrasında da mera mera'da ustalaşıcak.Çok sağlam bir seviyeye gelecek fakat şuan Dof ayarındadır.Gelişime çok açık bir adam ama şimdi amiral tokatlarsa birkaç seneye Yonkou falan dinlemez bu adam.:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık