Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 748: Geri Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Visums
Herşeyini aksiyona yorabiliriz ama benim demek istediğim dövüşlerin kısa tutulması yerine 3-5 hareket gösterilmesi law ile dofun dövüşmesi mesela adma gibi gösterilmedi zaten az veriyosun bari verdiğnide gerçekten bir şey ver eminim beni anlamayacaksın bölüm yorumunda böyle şeyler tartışmak istemiyorum anlamazsanda eyv.

One Piece hiç bir zaman Aksiyon serisi olmadı.Aksiyon için okuyorsan çok yanlış yerdesin.
Hikayesinin derinliği beni çok etkiliyor ama aksiyonuda ayrı bir etkiliyor. Böyle diyenlere kızıyorum bana göre en iyi aksiyno sahneleri bu seride bende sevdiğim birşeyi bekleyebilirim sanırım ?

Anketin olması güzel olmuş, Zoro bile güldü la adamın sesine çok merak ediyorum :ehe:
Genel itibariyle boş ama eğlenceliydi :good:

@Visums
Herşeyini aksiyona yorabiliriz ama benim demek istediğim dövüşlerin kısa tutulması yerine 3-5 hareket gösterilmesi law ile dofun dövüşmesi mesela adma gibi gösterilmedi zaten az veriyosun bari verdiğnide gerçekten bir şey ver eminim beni anlamayacaksın bölüm yorumunda böyle şeyler tartışmak istemiyorum anlamazsanda eyv.
Hacı, boss'un gücü luffy ile savaşmadan önce gizli tutulur daima. Arlong mesela zoro ve sanji ile dalga geçiyordu bir nevi nasıl yendiğini anlamadık. İzleyenler bile neler oluyor la orada?? tarzı tepkiler veriyordu. Crocodile, bi kuruttu mr 3'ü savaştan önce tam anlamı ile gücünü gittik vs'lerde gördük. Enel, ona buna herkese tek attı. Sadece meyve ile değil, zekası ve fiziksel kabiliyetleri ile de en plana çıkarttı vs sırasında. Lucci bildiğin tek attı luffy'e water 7'da enies lobby'de g2 açmadan denk dövüştüler. Bunlar manganın oyunlarıdır. Dragon Ball'da mesela adamlar goku'ya gelinceye kadar 3-5 farklı değişim geçirirlerdi öyle son vs başlardı.

Unknown

@Visums
Dediğim gibi beklentilerimiz farklı.Ben odaya hikayede saçmaladığı zaman kızarım aksiyonlu bölüm yapmadığı zaman değil :/

Bölüm güzel olmasına güzel de Oda'nın uzatmak için zorladığını düşünen bir tek ben miyim? Oda her şeyi detaylı bir şekilde anlatıyor buna yıllardır alışığız ama bu bölümden detaydan ziyade zorla uzatma kokusu aldım nedense:/

Hepinize saygı duyuyorum. Demek ki benim bakış açım sizinkinden biraz farklı hikaye olarak tatminim ama aksiyon olarak değilim malesef belki bunun sebebi en uzun arcın Dres arcı olmasıdır bu kadar uzun bir arcta hayla vsler başlamadı bende sıkıldım. Haftaya haftaya diye diye 2014'üde bitriyoruz sizi anlıyorum aksiyon felan pek umrunuzda değil :) ama benim sevdiğim ve hep beklediğim bir şey beklerim size göre yanlış olsada :)

Bölüm güzel olmasına güzel de Oda'nın uzatmak için zorladığını düşünen bir tek ben miyim? Oda her şeyi detaylı bir şekilde anlatıyor buna yıllardır alışığız ama bu bölümden detaydan ziyade zorla uzatma kokusu aldım nedense:/
Aynen bende de bu his uyandı sanki bu arcı bitirmek istemiyor anasını satam :)

Tam 11 aydır takip ediyorum ilk defa 4 sayı üst üste verecek ODA. Gerçi bu bölümü güzel harcamış helal olsun valla en iyi yaptığı şeyde bu zaten o kadar şey varken boş bölüm verebiliyor adam tebrik etmek lazım.
daha önceki yorumlarda bende belirtmiştim tesadüf bende 11 aydır takip ediyorum ilk defa 4 sayı üst üste okuyacam bu yüzden teselli oldum yoksa bu bölüm berbattı bana göre.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık