Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 748: Geri Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cavendish'ten umutluyum.Bu adamın Hakuba formu var.Hakuba haliyle en azından Trebolu falan alsın ama sanki çakma Kakashi Gladius'u ya da Lao G'yi kitleyecekler Cavendish'e.

Keçi-sama aynı düşünüyoruz bak :/ Geleceği düşünmüyor arkadaşlar.Anime bölümü gelince "of ne güldüm"
"süper bölümdü" falan diyecekler o zaman göreceğim aslında..

Herkes aksiyon arıyor.Ne gerek var aksiyona her bölüm böyle olsa tadından yenmez :ehe:
La, kaç defa dedim aksiyon isteyen gitsin DB okusun/izlesin diye. OP'yi DB yapmaya çalışan zihniyete Hayır!!

Not:Yalnız olmadığımı bilmek güzel gerçektenden eyvallah dostlar :).
Not 2: Sen katılma ferit benim düşüncelerime :hıh: (sen katılma ulan ayı yazacaktım da co-admin adamsın şimdi belli olmaz ne yapacağın :D)

Unknown

11 aydır güncelim adam gibi bir aksiyon görmedim. Tek tesellim haftaya manga olması.. Bu arada 11 aydır ilk defa 4 hafta üst üste sayı okuyacağım :hoo:
Abartı olmuş :/ Aksiyondan tam olarak anladığın nedir.Herkesin birbirini parçlamasını mı bekliyorsun.11 aydır güncelsinde onun gerisinde OP nin tarzının böyle olduğunu anlayamadın mı ?

La, kaç defa dedim aksiyon isteyen gitsin DB okusun/izlesin diye. OP'yi DB yapmaya çalışan zihniyete Hayır!!

Not 2: Sen katılma ferit benim düşüncelerime :hıh: (sen katılma ulan ayı yazacaktım da co-admin adamsın şimdi belli olmaz ne yapacağın :D)
+2

Not:Yalnız olmadığımı bilmek güzel gerçektenden eyvallah dostlar :).
Kesinlikle bende sana katılıyorum ama sizde hak verin ki şu arcta adam gibi bir tane dövüş görmedik bunu inkar etmek günahtır . En çok sevdiğim seri ONE PİECE hikayesinden dolayı ama bu kadarda olmaz ki Marineford arcını geçti sayı olarak hayla bir aksiyon bir kapışma yok tüm kapışmalar 2 sahnelik :S

Abartı olmuş :/ Aksiyondan tam olarak anladığın nedir.Herkesin birbirini parçlamasını mı bekliyorsun.11 aydır güncelsinde onun gerisinde OP nin tarzının böyle olduğunu anlayamadın mı ?
Anime izleyerek mangaya başlayınca aksiyon az geliyor normal yani. Bir de 15 bölüm için bir hafta bekleyip 3 dakikada okudukları zaman. Biz eski topraklarda marineford'dan sonra heyecan ve hayal kırıklığı gibi şeyler kalmadığı için biz rahatız bütün hevesimizi marineford arc aldı götürdü :D.

Daha önce öneri başlığına yazılmıştı ve Gümüş arkadaşımız da anime konusunda uyguladığı için manga başlığında bölümü nasıl buldunuz anketi açıyorum. Bu bölümden pek umutlu değilim çoğu insan kötü bulacak gibi.

öyle bile olsa sanki oda sensei yırtınıyor gibi :D arcı uzatmak için beğenmedim bende artık biraz daha hızlanmalı :) çifter sayfalar yaparak mangayı kısa tutmuş geçiş bölümleri ne zamna bitecek artık göreceğiz bari sanjilerin tarafa bakaydık az orda ne oluyor hiç bilmiyoruz :D bence big mom adaya gelip dalacak herkese :d

Unknown

Kesinlikle bende sana katılıyorum ama sizde hak verin ki şu arcta adam gibi bir tane dövüş görmedik bunu inkar etmek günahtır . En çok sevdiğim seri ONE PİECE hikayesinden dolayı ama bu kadarda olmaz ki Marineford arcını geçti sayı olarak hayla bir aksiyon bir kapışma yok tüm kapışmalar 2 sahnelik :S
Bilmiyorum benim seriden beklentim o yönde değil.Enin sonunda olucak aksiyon ama gün gelicek bu komedi sahnelerini arayacağınz.En azından ben arayacağım :/

Anime izleyerek mangaya başlayınca aksiyon az geliyor normal yani. Bir de 15 bölüm için bir hafta bekleyip 3 dakikada okudukları zaman. Biz eski topraklarda marineford'dan sonra heyecan ve hayal kırıklığı gibi şeyler kalmadığı için biz rahatız bütün hevesimizi marineford arc aldı götürdü :D.
Benim fazla olmadı başlayalı Fisher Tiger ın hikayesinde manga okumaya başladım..Arada bendede oluyor hayal kırıklığı ama bu bölüm en azından komedi unsuru vardı.Boş denemez :/

+2 derken çift üyelik misin yoksa :eek:
Yok 2 kez katılıyorum.Böyle bir hakkım var demi :/ Tabi kurallarla oynayıp değiştirebilirsin ama :/

@Ferit
Adam banlamak için yer arama.
İlk yorum +1'di 2. yoruma da katılınca +2 oldu. Senin parmakların kaşınıyor ilk banını atmak istiyorsun anlıyorum seni :D
Keçi-sama aynı düşünüyoruz bak :/ Geleceği düşünmüyor arkadaşlar.Anime bölümü gelince "of ne güldüm"
"süper bölümdü" falan diyecekler o zaman göreceğim aslında..

Herkes aksiyon arıyor.Ne gerek var aksiyona her bölüm böyle olsa tadından yenmez :ehe:

+2

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık