Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 748: Geri Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O zaman Zoro Pica'yı alamayacaksa Luffy de Dofy'i alamayacak desek nasıl olur ?
Niye öyle düz mantık gidiyorsun ki :/ Picanın gücü gayet açık değil mi yahu ? :T
2 güçlü adamın efsane saldırıları bir kolunu parçalamaya anca yetiyor.
Zoro o kadar güçlü olması mümkün mü mantıken ? Bence değildir :/
Zaten karşılaşmalar bire bir olsaydı güç dengesi o şekil olsa idi , ne lüzum vardı onca kişiye ?

Zoroyu karşıma alarak hata yaptım :/

Orda dövüşen şey kocaman acı hissetmeyen zarar görsede büyük ihtimalle kendini yenileyebileyen bir dağ. Onu kimse yenemez zaten tamamını yoketsen gene etraftaki taşları toplar eski haline gelir Pica. Asıl olay gerçek bedenini bulabilmekte yoksa Zoro ırzına geçer lan adamın ibiş sesli artist kendini güvenceye almış millete kaya atıyor. Zoro yakalarsa affetmez

Pica'nın gücü çok can sıkıcı cidden.Ya sağlam bir k.hakin olacak ya da durmadan çok büyük saldırılar yapacaksın,diğer türlü indiremezsin bu adamı. Law'ın kelepçeler olmasaydı çok rahat kesip biçerdi aslında.

thosy

Niye öyle düz mantık gidiyorsun ki :/ Picanın gücü gayet açık değil mi yahu ? :T
2 güçlü adamın efsane saldırıları bir kolunu parçalamaya anca yetiyor.
Zoro o kadar güçlü olması mümkün mü mantıken ? Bence değildir :/
Zaten karşılaşmalar bire bir olsaydı güç dengesi o şekil olsa idi , ne lüzum vardı onca kişiye ?

Zoroyu karşıma alarak hata yaptım :/
Zoro'nun taşı kesemeyeceğini mi iddia ediyorsun? Bence Pica'nın yerini bulabilseydi çoktan yenerdi Zoro. Taştan Pica'yı ne kadar keserse kessin gerçek Pica'ya saldıramadığı sürece kazanamayacak. Sarayda duvarları filan çok rahat kesiyordu, şimdi de kolunu filan rahat kesebilir bence. Koca ejderhayı kesebilmişti.

Bir dk :/ Yanıt verecem ama korktum :W
Keşke bulaşmasaydım Zoroya :/
Mesele Zoro değil. Pica tam ibiş. O meyve bende olsa bende alayına gider yaparım. Geç saklan bir yere eline bir gamepad al oyun oynar gibi dağıt etrafı vucüdun zarar görmesin yıkılan parçaların yerine yenisini koy vs. Yoksa Zoro buna çok fena şeyler yapar Oda çizse jump yayınlamaz öyle diyim bi bulsun gerçek bedenini o zaman gör curcunayı

Beyler :/ Şimdi ,

Doflamingo Tayfası bana göre bizim tayfaya göre bir tık önde. Bu yüzden bu kadar destek yok mu yahu ?
Madem , Picayı teke tekte Zoro / Mingoyu teke tekte Luffy alacak niye bütün kargaşa ?
Bir sürü ödülü yüksek elemanlar , Law , Kyros , Kral ...
Yani Mingonun tayfası hasır şapkaya teke tekte kaybedecekse bu senaryo olmaz beyler :T
Bana göre açık ve net böyle. Issho zaten karşı gelemiyor mingoya kurallar gereği . E oldu ki o da Mingoya karşı geldi :/

E bu mingo madem teke tek hasır şapkaya harcanıyor bu kadar adamın hikayesi nedir ? :/

(Zorodan uzaklaşma çabaları )

Zamanında gereksiz gördüğünüz bütün karakterler yavaş yavaş hikayede yerlerini alıyor :D

O değilde big mom ın gemisiyle bizimkiler ne oldu?
Kaç aydır göremiyoruz.

dagama'nın kafadaki şişlikler komikti. ödül paran için gelmedik falan diyor ya o sahnede. herhalde ödül parasını alalım kralım demiş kafaya yumruğu yemiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık