Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 748: Geri Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yorum yapmama hakkımı kullanıyorum bu bölüm için. :mad:

- zoronun luffye niye gülüyorsun adama deyip yarılması süperdi.

- elizabello ve chinjaonun kafa saldırıları kombine süperdi.

- luffy şeklini yine yaptı.herkezi anlamadan adamı yaptı.marinefordun ikinci versiyonu bu.birde arkadasda dese nakamada lawın tayfası var.yani nasıl boo ve sai luffynin altında olacaklarsa hiyerarşide ama kendi çeteleride devam edicekse,lawdada aynı olacak gibi duruyor.yani law ve luffy ittifaklar ama son söz luffynin.dofu indiricem yerim kaidoyu dedi bekliyoruz da bekliyoruz.

- son olarak bölümün eglencesi epey iyiydi.sadece artık sonuca yapılmıs hamleler görmek istiyorum. naçizane fikrim bu :good:

La efsane dediğiniz adamın en güçlü 3 üyesinden birinin Chopper kadar bile iradesi yok ama efsane olacakmış:( Olur o da anca Luffy kaptanım derse kendisine yer ayrılır tarih sahnelerinde;)

bhdr

Zoronun Traodan hiç de altta kalır yanı yok !
Amiralle her fırsatta Zoronun kılıç tokuşturması boşuna değil, Oda bize mesaj veriyor bu adam sağlam diyor.
Ama yine de Traonun tayfaya gelmesi pek mümkün değil, o adam kendi rotasını kendi çizer.
Değerli bir müttefik olacak.

Abartma bence. Şu an bildiğin Law'ı eziyorsun.
Tayfasında sorun var ben ne yapayım:( Yapacak bir şey yok fanı olduğu için Luffy denk diyebiliyorsa üstüne ondan güçlü olmasını da baş karaktere vuruyorsa valla bende acımam. Law Zorodan güçlü Luffyden güçsüzdür bu bariz ortadaiken yorum atılmaz bence:)
Neyse biraz abarttım fanlığım tuttu ama sizde abartmayın

sana göre bariz olan şey başkalarına göre bariz olmayabilir.

Bu arada dofun tayfasında kılıç ustası yok yeni fark ettim. Bu pica taştan mızrak kullanıyor olmasın sakın.
Yo bazı şeyler barizdir su hep aynı derece kaynar bunun sen veya banası olmaz. Bakın tablo belli;
İlk hamlede amirale ezilen Zoro
Aynı anda amiral ve Dofla uğraşan bi Law ve aralarında da tüyüyor sonra yetmiyor küçük çaplı bi vs atıyor
Ve her şeyini D. yatıran bi Law
Şimdi bunun bariz olmayan bi yanını söyleyin tartışalım. Yani neye dayanarak Zoro güçlü olsun Lawdan veya Law Luffyden?

Law tayfaya gelecek gibi bir his oluştu artık bende. Müttefik şeklinde değilde direk Mugiwaraya bağlı tümen gibi. Beklenene ters fakat olur mu olur. Luffy mıknatıs gibi önüne geleni çekiyor maşallah

Yo bazı şeyler barizdir su hep aynı derece kaynar bunun sen veya banası olmaz. Bakın tablo belli;
İlk hamlede amirale ezilen Zoro
Aynı anda amiral ve Dofla uğraşan bi Law ve aralarında da tüyüyor sonra yetmiyor küçük çaplı bi vs atıyor
Ve her şeyini D. yatıran bi Law
Şimdi bunun bariz olmayan bi yanını söyleyin tartışalım. Yani neye dayanarak Zoro güçlü olsun Lawdan veya Law Luffyden?
Lawı tek kullanışta lönk diye yakalayan Fuji Zoroya kullandı herif hem kaçtı birde üstüne karşı saldırı yaptı buna ne diyeceksin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık