Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 748: Geri Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tartışma çıkarma çabalarına kanmayınız.Kanacaksanızda konuyu genel tartışmaya taşıyınız.Burası 748.Bölüm yorum konusu :artiz:

Boş ve gereksiz bir bölüm. Ne senaryo işlenişi ne de alt hikaye adına hiçbir gelişme yok. Üstüne üstlük seri kendini tekrar -defalarca- ediyor.
Beğenmedim.

türkçe okuduktan sonra iyice fark ettim harbi harbi 2dk lık bir süreç bile değil çok gıcık bir geçiş bölümü :D yetinilemeyecek kadar az :D

Benim bahsettiğim Denklik bu değil ama kalınla gösterdiğim yeri Law çok kolay yapabilir saniyesini almaz :D

Benim kastettiğim Law vs Luffy olsa Luffy yener ama çok zorlanarak. Yenmesinin en büyük nedenide D. Olması, H. Hakisinin olması (kısacası serinin ana karakteri olması). Luffy, Kid, Law. Oda bu 3 ünü gözümüze gözümüze soktu. Bakın bunlar geleceğin Roger, WB ve Shikisi dedi.yani Luffy bu 2 si arasında milim farkla önde oda dediğim gibi hikayenin ana kahramanı olmasından dolayı.
Ahahaha
Denk, neyi denk la yerde ağlarken ben indiremedim seni Luffy abime şikayet edeceğim derken mi denk:hhh:
Bırakın bu işleri beyler Yonkoular varken Law filan o saydığınız efsanelerin arasına giremeyecek hiç bi zaman amiral bile olamayacak ama Luffy denk olur kesin seri sonunda:) Law müthiş mi? Evvet ama bir yere kadar maalesef:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık