Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 748: Geri Ödeme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
48 bölüm olmuş bu arc başlayalı, bir o kadar da gidecek gibi duruyor. Umarım bundan sonraki arclar böyle olmaz. Bölüme gelirsek yorumlanacak çok fazla bir şey yok, sıradan bir geçiş bölümüydü.

Haftaya ara olmaması demek 749'dan sonra ara verecek demek ve aradan sonra 750'yle bomba gibi dönüş yapacak oda, umudum giderek artıyo bu konuda. :)

Monkey :D Luffy

Bence bölüm eğlenceliydi kısa olması dışında niye bu kadar tepki aldı şaşırdım valla Luffy ne demek istedi bilmiyorum ama bence Luffy orda tayfaya davet etti diye anladım Lawın aşırı tepkiside bu yüzden eğer öyle olursa,Luffy -Jinbei-Law-Zoro-Sanji-Franky çok güçlü bir tayfası olur:D

aaron hotchner

Pica zoroyu tınlamadı diyen arkadaslar var bence pica zoronun kapasitesinde bir adam deil inşallah oda ws eşleştirmesinde picayı zoroya verir bence %90 böle olur zoroyu cok kücümsediniz zoro fanı olmasamda...

Hala kaynıyor (Ör: Ben). Oda nın tipik olayı. tayfayla özelliklede Luffyle birini içli dışlı yapmışsa Serinin en cool adamıda olsa (Bknz: Law) o karizma çizilecek aga. Koskoca patron Jinbei yi ne hale soktu herif (Bknz: http://fc05.deviantart.net/fs70/f/2011/156/f/2/jinbei_shocked_by_solenoo-d3hdcin.jpg). Oda ya başta sinirleniyodum "gitti adamın karizma" diye ama sonradan hoşuma gitmeye başladı Luffyle kanka olması. Law şimdi "yürü git lan ne nakaması" ayağına yatıyo ama Mihawkında bahsettiği güç sayesinde Law da Luffynin arkadaşı olacak. Şeytan tüyü var velette insanın mıncırası geliyo :D

Law ın tayfaya katılma mevzusu ise söz konusu olamaz bence çünkü Law katılırsa Zoro = Silver Rayleigh olduğu için Zoronun bi espirisi kalmaz. Zaten kaptana denk nakamamı olmaz. Law Luffy ilişkisi WB Roger ilişkisi gibi olabilir (WB ile Roger düşman gibiydi ama olsun yinede dostlukları paha biçilemezdi).
Law? Luffy e denk? Yok artık.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık