Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dokunduğu anda ? E.Oda saygıdeğer karakterlerini sacma sapan şekillerde harcamayacağını daha önce gösterdi . Bir Marco'yu, bir Jozu'yu, bir Shiryu'yu tutup da oyuncağa çevirtir mi ? Perona'nın negatif hollowlarıyla Mihawk'a " ben bir böceğim " dedirtir mi ? Vs . vs. Burada da aynı olay .. Senin verdiğin örnekteki kişiler daha güçlü olsa da biri birine dokunacak da bayrak gibi dalgalanacak gibi , bana göre "komik" bir durumun olması mümkün değil.
Robin gayet normal şekilde oyuncak olabiliyor. Meyvenin özelliği açıkça söylendi, dokunulursan, oyuncak olursun. Diamante için de aynısı geçerli. Sana komik gelse bile, resmi açıklama budur.

Biri çevrebildi de okudum sonunda :D
*luffy bayağı güldürdü :D
*umarım zoro ile fujitora savaşır. zoro kazanamaz ama 2 yılda ne kadar geliştiğini görürüz.ondan çok şey bekliyorum :D(ama bence kılıcı pica için çekti)
*sanjilere ne oldu acaba,kinemon ne yapıyor? sabo nerede? kafamda deli sorular.
* fabrikayı yıkan franky olucak sanırım.
*Dof da luffyde tayfasını seviyor ve anlaşılan ikisinin de tayfasından adamlar yaralanacak. bunların arasındaki savaş bayağı sağlam olucak :D

One Piece 736 : Chief Executive Diamante
One Piece 747 : Highest Executive Peeka

iki şef için bölüm isimlerini böyle koymuş oda ya da böyle çevirmiş mangaeader

aaron hotchner

iyi bölümdü hiç yoktan iyidir bence :flaugh: zoro vs issho luffy vs pica.
luffy vs picadan beklentim cok eğer olursa luffy den taşın özüne gibi bişey bekliyom taşın özüne inip picanın işini bitirirse çok güzel olur bir sonraki bölüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık