Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben o anlamı çıkarmadım. En güçlü olsa, "Most Powerful Executive" falan yazardı. Fakat normal unvanını yazmışlar. Wikia'da da aynısı geçilmiş.
Baktım Sugar tanıtılırken "Special Executive" diye çevrilmiş, Diamante tanıtılırken "Chief Executive" diye çevrilmiş. Açıkça aralarındaki muhabbetten belli ki en çok saygı duyulan karaktelerden biri ben yanlış bir çeviri veya sallamasyon isimlendirme olduğunu düşünmüyorum.
Baş yönetici ile üst yönetici arasında nasıl fark var Ferit ? Baş en tepedeki olduğunu göstermez mi zaten ?
Anlamadım ne demek istedin.

Baktım Sugar tanıtılırken "Special Executive" diye çevrilmiş, Diamante tanıtılırken "Chief Executive" diye çevrilmiş. Açıkça aralarındaki muhabbetten belli ki en çok saygı duyulan karaktelerden biri ben yanlış bir çeviri veya sallamasyon isimlendirme olduğunu düşünmüyorum.

Anlamadım ne demek istedin.
Diamante tanıtılırken baş yönetici yazıyordu şimdi üst yönetici yazıyor fark yok diyorum ama sen farklı bir şeyden bahsediyorsun sanırım.

Ben bu Pica'yı sevdim ya digerleri biraz pısırıktı bu luffy,zoro,amiral tınlamıyor hepsine yeterim ben diyor artislikte üstüne yok.

Diamante tanıtılırken baş yönetici yazıyordu şimdi üst yönetici yazıyor fark yok diyorum ama sen farklı bir şeyden bahsediyorsun sanırım.
Türkçe okuyorsanız tartışmayalım bilmiyorum nasıl çevrildi size. :D

Edit: Benim düşüncemin açığı Vergo çıktı o da Highest diye çevrilmiş.

Monkey :D Luffy

epik bir bölümdü her şey birbirine girdi bir nebze ama gerek aksiyon gerek hikaye konusunda tavan yaptı
Luffy resmen kahkaha attırdı:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık