Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E. Oda geleneksel Boss ve as adamlarını indirme stilini bozmamışsa İlk başlayan eleman genelde Güç sıralamasında arkada yer alanlar oluyor.

Bence kayaya da dönüşebiliyordur Daz Bones gibi.
hususi baktım,tekrar tekrar,wikiayada girdim.meyvesi tas-tas meyvesi.yani ortada tas varsa,onu absorbe edebiliyor,şekil verebiliyor,yönetiyor,bütünleşiyor.şimdilik tüm bilgiler bu.

normalde iwa iwa no mi ve kaya logiasını bekledim,yada toprak logiasını,sanırım pica bunun paramecia boyutu.

keske tastan olsa bedeni.ama tastan iken bedeni ,sadece o kaledeki taslarla kaynastıgı zaman çizmiş onu e.oda.:good:

hususi baktım,tekrar tekrar,wikiayada girdim.meyvesi tas-tas meyvesi.yani ortada tas varsa,onu absorbe edebiliyor,şekil verebiliyor,yönetiyor,bütünleşiyor.şimdilik tüm bilgiler bu.

normalde iwa iwa no mi ve kaya logiasını bekledim,yada toprak logiasını,sanırım pica bunun paramecia boyutu.

keske tastan olsa ama tastan,o kaledeki taslarla kaynastıgı zaman çizmiş onu e.oda.:good:
Daha çok Mr 3 gibi üretiyor kontrol ediyor ama dönüşemiyor.
Paramecia biraz tuhaf mr3 ve magellan gibi üretenleri var daz bones ve jozu gibi dönüşebileni var. Ama bana bu bana dönüşebilen gibi geliyor üretim yapmadı daha hep etraftaki şeyleri kullandı. Dönüşmeside gerek çünkü aksi durumda o koca yığının içinde etten bir adam duruyor olması gerekir oda çok absürt olurdu heralde.

Aokiji de tamamen katı?
Aokiji katı olabiliyor ama onun logiası katı birşey değil soğuk soğuk meyvesi. Gaz bile değil hani bir madde yok ortada.

Ben kapak sayfasındaki yazıyı okumamıştım yalnız. Perona neden kıskanıyorki o ayıları :/ İlginçmiş

Paramecia biraz tuhaf mr3 ve magellan gibi üretenleri var daz bones ve jozu gibi dönüşebileni var. Ama bana bu bana dönüşebilen gibi geliyor üretim yapmadı daha hep etraftaki şeyleri kullandı. Dönüşmeside gerek çünkü aksi durumda o koca yığının içinde etten bir adam duruyor olması gerekir oda çok absürt olurdu heralde.
Kayaya dönüşemez yoksa Logia olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık