Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 747: Üst Yönetici Pica

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pica'nın son sayfadaki çizimine hayran kaldım, çok sağlam çizmiş reyiz. Eğlenceli bir sayıydı, pica'nın sesini şimdiden merak etmeye başladım :D Balıkadam sabo gene nereye gitti diyor, nereye gidicek bizimkileri Fuji'nin elinden almaya gitmiştir :a: Dofy'e bak sen babasını öldürmüş, ama haklı sebepleri vardır bence, annesinin ölümüne sebep olmuştur babası oda vay sen misin annemi öldüren diyip 2 yıl sonra indirmiştir babasını. (bu düşünceme benzer bir yazıyı birkaç sayfa önce birisi daha yazmış, aklın yolu bir ) Perona'da Şahingöz'e mi iş atıyor öyle kıskanma falan :p Fuji reyizsin falan ama müdahale etmemezlik yapma, amiral adamsın, dağıt ortalığı :a:

Logia değil bence Pica . Tıpkı Jozu gibi , Mr1 gibi . BENCE . Ama ilerlediğimizde kayaya dönüşürse parçalanıp geri gelirsen falan bilemem :)

terkenden

Beyler law'ın kelepçeler açılamıycak o da korsanlığı bırakıcak bence :D:D

Magellan gibi işte Pica :/

Doflamingo , " Joker/ Batman " gibi hikaye anlatmaya başladı :T
Yok annem öldü felan ... Böyle bir karaktere acıtasyon hiç yakışmadı. O gülmeler felan bende anlamını yitirdi. :W
Hatta tüm saykopatlıkları :/
Keşke bu bölümü okumasaydım.
Ek olarak , Pica kendine çok güveniyor bencede gayet sağlam. Adam tek dalmak istiyorsa vardır bir bildiği .
En kötü yanımda götürürüm bir kaç kişiyi hesabındadır. :W

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık