Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 745: Kuş Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof olayı testere filmindeki seriye bağlamış. Ve kendiside söylüyor bu oyunun bitmesinin tek bir yollu var oda benim oyun dışında kalmam diyor. Bize gösterildiki bu yeni amiral sivil hayatlara önem veriyor ki dofun kukla ile milleti birbirine kırdıracağınıda biliyordur hisleri İnanılmaz kuvvetli niri olarak gösterildi. Asıl mesele amiral dediği gibi yapıp olaylara karşı kör mü olacak yoksa bardaktaki su taşacakmı?

Beyler anlık değerlendiriyorum ama sizce dofun bu gücüyle amiral seviyesi olması durumu sizce ne?
Bence amiral seviyesi olma durumu budur.:ehe:

Madao38

Başta ben de umutlanmıştım ama iplere çarpıp da sadece şapkası kesilen korsanı görünce boşa umutlandığımın farkına vardım. Bekle öyle bir şey, yine kimse ölmeyecek. En fazla Luffy'nin ağzı burnu kanayacak o kadar.
Olsun umut etmekte güzel ya belki değişir belki :D

Monkey :D Luffy

Robin in samimiyeti ürküttü:/Robin Luffy e cici anne olmasın seri sonunda?

Dof olayı testere filmindeki seriye bağlamış. Ve kendiside söylüyor bu oyunun bitmesinin tek bir yollu var oda benim oyun dışında kalmam diyor. Bize gösterildiki bu yeni amiral sivil hayatlara önem veriyor ki dofun kukla ile milleti birbirine kırdıracağınıda biliyordur hisleri İnanılmaz kuvvetli niri olarak gösterildi. Asıl mesele amiral dediği gibi yapıp olaylara karşı kör mü olacak yoksa bardaktaki su taşacakmı?

Beyler anlık değerlendiriyorum ama sizce dofun bu gücüyle amiral seviyesi olması durumu sizce ne?
ya benim oyun dışı kalmam ya da şu isimlerini vereceğim adamları indirmeniz diyor.
o isimleri söylemedi ama :artiz:

güç seviyelerine girmiyorum bile.

Dof kimlerin ismini verecek çok merak ediyorum. Fuji demeye cesaret edebilecek mi? Sabonun ismini verse bile ordaki korsanların hepsini üst üste dizer. Shikinin MF gelişindeki ilk sahne gibi olur.

Şöyle bi da bakınca tayfada ki herkes de keşke bi yara izi olsa. Luffy ve zoroya çok yakışıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 13)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık