Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 745: Kuş Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dofly umarım gerçekten kötülüğün hakkını verir kan gövdeyi götürür o zaman one piece tadından yenmez olur ve Oda artık şu adam öldürmeme huyundan vazgeçer yeni dünyada ölümler olsun ya en azından bu arcta birkaç kişi ölsün çok mu şey istiyorum Oda sensei
Monet ve Vergo öldü ya. Vazgeçmeye başlamış ufaktan.

Bende biraz şaşırdım açıkçası. Jozu tek hedefti ama bu sefer çok daha geniş çaplı bir kontrol var o yüzden biraz zayıflama beklerdim.
Tuttuğu herkesi aynı anda kontrol edebiliyor işte. Zayıflama falan yok teknikte. Bu arada başka yerlerde tartışılmışdı. Doflamingo uzuvları kontrol edebiliyor, kasları değil. Öyle olsaydı, kontrol ettiği adamlara istediği sözleri söyletebilirdi.

Tuttuğu herkesi aynı anda kontrol edebiliyor işte. Zayıflama falan yok teknikte. Bu arada başka yerlerde tartışılmışdı. Doflamingo uzuvları kontrol edebiliyor, kasları değil. Öyle olsaydı, kontrol ettiği adamlara istediği sözleri söyletebilirdi.
Sorduğum soruyuda aradan çıkarmış oldun :D

Sanjiye de verse yakışır şöyle suratta boydan boya :/
Sakal vermiş fazla bile ona gitsin yemek yapsın. Sanjiden çok umudu kestim ben 1 arc daha böyle giderse iyice bitecek gözümde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 8)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık