Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 745: Kuş Kafesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Güzel bölümdü. Dof kuklayı konuşturuyor falan çok ilginç. Bir haki kullandırmadığı kalmış. Açlık oyunlarına bağladı zaten sonunda. Herkesi avcı yaptı. Fuji ve sabonun tepkisi ne olacak merak ediyorum.

Ara olması kötü olmuş ama ara bitince efsane bölümler gelecek.

En başta @Dragon agzına sağlık fanlık konusunda ve bölüm hakkında söylediklerin için.Kimse kusura bakmasın Dof kaçarak dövüşüyor, madem kaçmıyacaksın çok babayiğitsin herkese gülüyosun atar yapıyosun o zman Luffy ve beraberindekileri aşagı atma emri vermiyeceksin.Çok güçlüsün Dof ve Allah var hakkını yiyemem klas vuruşların var ama kaçarak çeşitli oyunlara başvurarak dövüyosunsun, yakışmadı :mincika:

@Xagrext sen bahsetmiştin sanırım Dof herksesin Amirale saldırmasını söylemesin diye, senle aynı görüşü paylaşıyorum.Sabonun adada oldugun haberi yok.Eğer olsaydı Dof un çöp adamları Saboyu gördüğünde genç efendiye haber verelim demezlerdi.Şu şuan en mantıkl gözüken ve kendisine karşı en büyük tehdit İsso gibi duruyor.Onun ismini vermesi daha olası gibi

En başta @Dragon agzına sağlık fanlık konusunda ve bölüm hakkında söylediklerin için.Kimse kusura bakmasın Dof kaçarak dövüşüyor, madem kaçmıyacaksın çok babayiğitsin herkese gülüyosun atar yapıyosun o zman Luffy ve beraberindekileri aşagı atma emri vermiyeceksin.Çok güçlüsün Dof ve Allah var hakkını yiyemem klas vuruşların var ama kaçarak çeşitli oyunlara başvurarak dövüyosunsun, yakışmadı :mincika:

@Xagrext sen bahsetmiştin sanırım Dof herksesin Amirale saldırmasını söylemesin diye, senle aynı görüşü paylaşıyorum.Sabonun adada oldugun haberi yok.Eğer olsaydı Dof un çöp adamları Saboyu gördüğünde genç efendiye haber verelim demezlerdi.Şu şuan en mantıkl gözüken ve kendisine karşı en büyük tehdit İsso gibi duruyor.Onun ismini vermesi daha olası gibi
Adamın onları aşağı atma sebebi büyük ihtimal kuş kafesini uygulayabilmek için. Onları ordan atmasa Luffy hep tepesinde olurdu.

:D Doğru valla.

Dof çıktı tepeye millete artislik yapıyor bildiğin Enel ama çok güzel dayak yicek :D
:alkis:

Amiral konusunda insanların amirale saldırmak istediğinden değil onları kontrol edip amiralin başını kalabalık tutmak istiyor, İsso zaten sivil halka zarar gelmesin diye kendini paraladı, Dof u da indirecek kişi Luffy oldugundan amiral daha mantıklı geldi bana

Türkçesini okuyayınca anladım bu Sabo utanmazı hiç bir şey söylememiş Robine :(
Dostlarım diye mi başlanır mı la Luffynin abisiyle daha bi samimi olurlardı bi de bunlar çok konuşmamış bizim tayfa hakkında uğursuz Usopp'u tanıtmak zorunda kaldığına göre. Valla amiral Dofun yanına uçardı da adam başta dedi önce sivil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 20)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık