Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

Roronoa Zoro

Dostum şöyle düşün.Akaiunu,Kizaru,Aokiji bunlar eskiden koramiralmiş.Bunlar haki ve diğer koramirallerin bildikleri teknikleri biliyordu.Bu tekniklerle korsanlarla dövüşebiliyorlardı.Ama adamlar birde üstüne olağanüstü meyveleri yediklerinde Amiral seviyesine çıktılar.
Sabonunda o mantık belki koramiralden daha üstündü sabo ama haki tekniklerini biliyordu.Adam birde meyveyi yiyince temiz Amiral seviyesine çıktı.
Akaiunu haki bilmese sadece meyvesi olsa Wb'nin adamları niye hiçbir şey yapamasın Akaiunuya.
Benim şu ana kadar gördüğüm en iyi haki kullanıcısı karakter Sabo. Kimse fanı olduğu karakterin üstüne alınmasın.
Adam bildiğin meyvesiz deprem yaptı arenada :D Alevin yakacağı güç, böyle bir adama ne sağlayabilir ki?
Ha belki logia vücudu kazanması işine yarayabilir. Marineford'da gördük, hakin olsa bile vuramıyorsun iyi bir logiaya.
Ha bir de şunu yapabilir, Ace gibi yumruk atarsa Akainu'ya büyük ihtimalle eli felan yanmaz. Ayrıca alevleri olur cafcaflı.
Uzaktan saldırıları yoktur belki, artık meyveyle atar :D

Benim şu ana kadar gördüğüm en iyi haki kullanıcısı karakter Sabo. Kimse fanı olduğu karakterin üstüne alınmasın.
Adam bildiğin meyvesiz deprem yaptı arenada :D Alevin yakacağı güç, böyle bir adama ne sağlayabilir ki?
Ha belki logia vücudu kazanması işine yarayabilir. Marineford'da gördük, hakin olsa bile vuramıyorsun iyi bir logiaya.
Ha bir de şunu yapabilir, Ace gibi yumruk atarsa Akainu'ya büyük ihtimalle eli felan yanmaz. Ayrıca alevleri olur cafcaflı.
Uzaktan saldırıları yoktur belki, artık meyveyle atar :D
Kendin saydığın şeyler bile ne kadar fazla.:D Çok yararı var çok da sen Garp'ı unutmuşsun.
Garp gibi bir adam varken Sabo'ya ... yemek düşer.:D

Roronoa Zoro

Kendin saydığın şeyler bile ne kadar fazla.:D Çok yararı var çok da sen Garp'ı unutmuşsun.
Garp gibi bir adam varken Sabo'ya ... yemek düşer.:D
Ya Garp tabii ki de hayvan oğlu hayvan ama, bu kadar efektif kullandığını görmediğim için Sabo diyorum. Asıl soru Garp'ın oğlu. Herifin yoldaşı net amiral seviyesinde, kendi nasıl bir canavar acaba :D
Bu arada Law neyin tribine girdi? Luffy yoldaşına saldıran adamı parçalar, net. Zoro'ya ilk arclarda ne yaptığını biliyoruz. Şakaya gelmez yoldaş meselesi Luffy'de.
Edit: Koca East Blue resmen Luffy'nin köylerinden ibaret. Gerisi çöp oğlu çöp.

Ya Garp tabii ki de hayvan oğlu hayvan ama, bu kadar efektif kullandığını görmediğim için Sabo diyorum. Asıl soru Garp'ın oğlu. Herifin yoldaşı net amiral seviyesinde, kendi nasıl bir canavar acaba :D
Bu arada Law neyin tribine girdi? Luffy yoldaşına saldıran adamı parçalar, net. Zoro'ya ilk arclarda ne yaptığını biliyoruz. Şakaya gelmez yoldaş meselesi Luffy'de.
Edit: Koca East Blue resmen Luffy'nin köylerinden ibaret. Gerisi çöp oğlu çöp.
Sonun ve başlangıcın şehri olan Loguetown'u unutma, Roger'in memleketi. :ehe:

743 bölüm yorumunda , Sabo amiral seviyesi dedim :/ Yumruk attı çoğu :T
Şimdi herkes Amiral ile kapışabilecek düzeyde olduğunu kabul etmiştir ?

Devrim Ordusu 2. Generali hadi la ? bekliyorum :W

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık