Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

Bu ace yaşasaydı lufy ace saboyu koy yeni dünyaya 5 yıl içinde yeni dünyanın tamamı bunların olurdu nefes aldırmazlardı kimseye gerçekten yetenekli hepsinin potansiyeli çok yüksek hele sabo acayip ama hala lufy i alıcanı sanmıyorum güclü ama lufy tam potansiyelde küçüklüğünden beri sabodan güclü gelmişti bana gene birşey diyemeyiz tabi lufy KK olucak şuan ki güc olarak diye söledim.

Roronoa Zoro

Meyve nereye Sabo'nun işine yaramıyor.Adam direk Amiral seviyesine çıktı daha ne olsun.
Yahu adam koca arenaya tek atıyor zaten, ateşle efekt ekleyince mi amiral seviyesine çıkıyor.
Adam daha önce amiral seviyesindeyse meyveden sonra da amiral seviyesindedir.
Ha gider, saldırıları kombine eder; Ateşli ejderha yumruğu falan yapar. O zaman eyvallah.

bu dragon luffyi niye yanına almamış
nasıl babasın sen elalemin çocuğunu yetiştiriyorsun kendi oğlunu uzaktan seyrediyon -.-

Bu birdcage saldırısı ile herhalde toplu katliam yapmayı planlıyor dof. kesin bu lawın bahsettiği corasan bu saldırı ile hayatını kaybetti lawı kurtarmak için.

bu dragon luffyi niye yanına almamış
nasıl babasın sen elalemin çocuğunu yetiştiriyorsun kendi oğlunu uzaktan seyrediyon -.-
Garp rehin alıp vermemiştir.Sıkıysa alsın.Yapar bu garptan herşeyi beklerim :artiz:

Yalnız mera merayla dragon teknikleri çok iyi gidecek.O zaman asıl ejderi göreceğiz.Ejder şeklinde yollar artık alevleri.

Yahu adam koca arenaya tek atıyor zaten, ateşle efekt ekleyince mi amiral seviyesine çıkıyor.
Adam daha önce amiral seviyesindeyse meyveden sonra da amiral seviyesindedir.
Ha gider, saldırıları kombine eder; Ateşli ejderha yumruğu falan yapar. O zaman eyvallah.
Dostum şöyle düşün.Akaiunu,Kizaru,Aokiji bunlar eskiden koramiralmiş.Bunlar haki ve diğer koramirallerin bildikleri teknikleri biliyordu.Bu tekniklerle korsanlarla dövüşebiliyorlardı.Ama adamlar birde üstüne olağanüstü meyveleri yediklerinde Amiral seviyesine çıktılar.
Sabonunda o mantık belki koramiralden daha üstündü sabo ama haki tekniklerini biliyordu.Adam birde meyveyi yiyince temiz Amiral seviyesine çıktı.
Akaiunu haki bilmese sadece meyvesi olsa Wb'nin adamları niye hiçbir şey yapamasın Akaiunuya.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık