Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 744: Devrim Ordusu Kurmay Başkanı

Monkey D. Raizel

Daha bölüm çıkalı ne kadar oldu 10 sayfa tartışma çıkmış bölüm güzel heralde spoiler yememek için zor tutuyom kendimi smoker san bölümü bir an evvel çevirsede okusak şöle kasıla kasıla :)

Roronoa Zoro

Daha bölüm çıkalı ne kadar oldu 10 sayfa tartışma çıkmış bölüm güzel heralde spoiler yememek için zor tutuyom kendimi smoker san bölümü bir an çevirsede okusak :)
Bölüm mükemmel. Çok keyif aldım okurken.
------
Ayrıca bir şey dikkatinizi çekti mi? Sabo E. Oda'nın eski çizimlerindeki karakterlere benziyor.
300 bölüm önceli Luffy'nin beyaz ve uzun saçlı hali direkt herif.

Monkey D. Raizel

Bölüm mükemmel. Çok keyif aldım okurken.
------
Ayrıca bir şey dikkatinizi çekti mi? Sabo E. Oda'nın eski çizimlerindeki karakterlere benziyor.
300 bölüm önceli Luffy'nin beyaz ve uzun saçlı hali direkt herif.
Teşekür ederim spoilerın için :) gerçi bnde hata spoiler konusunda spoiler yememeye çalışıyom :hhh:

743 bölüm yorumunda , Sabo amiral seviyesi dedim :/ Yumruk attı çoğu :T
Şimdi herkes Amiral ile kapışabilecek düzeyde olduğunu kabul etmiştir ?

Devrim Ordusu 2. Generali hadi la ? bekliyorum :W
Sabo'nun eski halinin Amiral seviyesinde olduğunu düşünmüyorum.Ben meyveyi yedikten sonraki hali için Amiral seviyesi diyorum.

Dragonun 1 numaralı adamı kim merak ettim.İşte o her kimse amiral seviyesidir en az bir marcodur hatta fazlasıdır.Sabo meyveyle bile ona ulaşamamış olabilir marco seviyesine çıkmış olabilir.

Yalnız kuzan falan çıkmasın karşısına artık onu öttürür Sabo :D

Saboya bak üst düzey yetkş bekliyordumda herif Dragondan sonra en yetkili kişi çıktı :D Sabo o meyveyi tam öğrense Akainu hariç bütün amiralleri yer. Ayrıca Pika geldi. Luffy 2 v 1 atmaz heralde? Ordan bi yerden delerek Zoro çıkar diye düşünüyorum. Pİkayla Kyros eşleştirmez heralde Oda.

@aydın

Bence eli yanar.Çünkü hiyerarşik üstünlük var.Logialar da meyvelerine saldırırken b.haki yükleyemediğine göre eli yanar Sabo'nun meyve çarpıştırırsa Akainu ile.

Dof'un ölmediğine adım gibi emindim zaten.Hatta güzel bir hamle bekliyordum.O hamle de birdcage olacak herhal.

Sabo direk yedi ki en mantıklısı aslında elinde durdukça kaybetme şansın var ve bir ısırık yetiyor.Isırdı bir de hiken yaptı.

@furkan

İvankov da sağ kolu değil miydi hacı ? Amiral seviyesi miydi peki ? Sabo'nun olayı sağlam hakisi + sağlam meyvesi olması.Meyvede ustalaştığında sanırım amiral seviyesi olacak.Ama kimbilir belki Sakazuki bunu da eşşek cennetine yollar :D Tamam vurmayın.

Monkey D. Raizel

Sabo bu bölüm ne yaptıda amiral seviyesi muhabbetleri dönüyo ortalıkta smoker san duy sesimi türkçesini bekliyoruz ailecek :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık