Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743: Dressrosa Sallanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@ Sengoku ; reyiz türkçem fazla iyi olmadığı için olayları direk olarak anlıyorum ben , bu sebepten kaynaklanan bir iletişim eksiklği mevcut abi . Kusuruma bakmayın :utan:

@ Sengoku ; reyiz türkçem fazla iyi olmadığı için olayları direk olarak anlıyorum ben , bu sebepten kaynaklanan bir iletişim eksiklği mevcut abi . Kusuruma bakmayın :utan:
Yok doc bunun türkçe eksikliği ile alakası yok feritin de yazdığı gibi yukarıda ferit'i tanımamandan ötürü geliyor yanlış anlaşılma :D.

beyler kusura bakmayın hitap şeklim yanlıştı ama cok sıktılar sürekli her eleştriye begenmiyorsan okuma falan gibi abuk sabuk cevaplar veriliyor forumda manga'nın iyi yanlarını överiz kötü yanlarınıda söyleriz forum sonuçta burası
Dostum önce biraz sakin ol, her denilene kafanı takma ardından bir avatar yap kendine. Böyle avatarsız üyelerde her an banlanmaya hazırım gibi bir görüntü var birde üstüne lan falan gelince tehlikeli sulardasın yani

Yaptığın eleştiri değilki.Sıkıntı o.Ve sana okuma diyenler haklı.Kusura bakmada çok saçma şeyler söyleyip atarlanıyorsun.Beğenmiyorsan okumazsın kimse senin triplerini çekmek zorunda değil her hafta ? Belliki rahatsız olmuş Baki da bozz.OP hep böyleydi.Hikaye ön planda her zaman.
Senden böyle bir tepki beklemiyordum :T

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık