Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743: Dressrosa Sallanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
naruto olmasa her hafta acıpta bakmazdım emin ol bir tek japonya'da satıyordu one piece ondada satışlarının ne kadar düştügü belli e.oda'nın gittigi yol yol degil dedigim gibi şu son arclarda gereksiz o kadar flash back girdiki haddi hesabı yok hikaye diyorsun ama hikayesi bile düzgün degil artık acı ama gercek naruto bittikten sonra böyle bölümler gelirse zaten takip etmem 3-5bölüm okur sıkılırım sonrada güncel takip etmemeye başlarım
Sana tavsiye verdim bir de ben la:(

Mistik kardeşim az sabret yüksek ihtimalle her Mugiwara üyesi bir Dof tayfası üyesini indirecek.Dövüş oldu mu tam olacak büyük ihtimal.Az kaldı dayan.

naruto olmasa her hafta acıpta bakmazdım emin ol bir tek japonya'da satıyordu one piece ondada satışlarının ne kadar düştügü belli e.oda'nın gittigi yol yol degil dedigim gibi şu son arclarda gereksiz o kadar flash back girdiki haddi hesabı yok hikaye diyorsun ama hikayesi bile düzgün degil artık acı ama gercek naruto bittikten sonra böyle bölümler gelirse zaten takip etmem 3-5bölüm okur sıkılırım sonrada güncel takip etmemeye başlarım
Hee şimdi anlaşıldı senin derdin. Adam Narutocuymuş ya la.:ehe:

Soytarii26

Ne dandik bölümdü lan. Sanji bile görünmedi lan. Vs niye yok lan. Kaç senedir bla bla bi tek skypie bla bla lan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık