Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743: Dressrosa Sallanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yav bunu tartışmıştım birisiyle gerideki sayfalarda. Bu demektir ki 3000 kolesyum savaşı geçiren hatta çocukluğundan beri arenada büyüyen ve kızı rebeccaya haki öğreten kyrosta zerre haki yok demektir.

Bir daha düşün istersen.

Vesselam.
Aynen öyle. Yeni dünyada 3000 dövüşten çizik dahi almadan galip çıkan adam da k.haki de vardır b.haki de vardır.Eğer ki Kyros'ta haki yoksa Oda gitsin kafasına sıksın.

Pica gibi kalburüstü bir karekter için böylesi emek isteyen bir yapının inşa edilmesine benim mantığım elvermiyor. Eğer yapılış gayesi senin dediğin gibi olsaydı bu kadar büyük ve fosforlu bir şekilde yapılmazdı, onun yerine belli bir hat boyunca çimento döker o şekilde bir yol yapılırdı Pica için. Üstelik onun için bir güç alanı yapılmasının anlamı ne? Adam görüldüğü üzere saraydan çıkmayan biri yani bu veriye bakarak onun asıl görevinin sarayı, dolayısıyla Doflamingo'yu korumak olduğunu söyleyebiliriz.

Konuyu fazla uzatmadan düşüncemi açıklayayım en iyisi: Bana göre böylesi devasa bir yapının Pica için yapılmasına ne olanak ne de gerek var.

Bununla ilgili epey teori üretilebilir ama şu anaklıma gelen ilk şey, konunun T1T4N(bu ne biçim nick la:() arkadaşımızın da belirtiği üzere Dünya Hükümeti projesi ile ilişkilendirilmesi. Bu yapının yapılış amacı Dünya Hükümeti'nin yüzlerce yıldır yürüttüğü "adaları birleştirme" projesiyle bir ilgisinin olması bize veri olarak hem Doflamingo'nun Dünya Hükümeti ile derin işbirliğini gösterir hem de Dünya Hükümeti'nin en eski projelerini bile bilebilecek kapasitede bilgi ağı olduğunu gösterir.

Lakin farklı senaryolarla karşılaşabiliriz veyahut hiçbir açıklamayla da(hiç sanmıyorum) karşılaşabiliriz. O bakımdan herşeye hazırlıklı olmakta fayda var.
saka yaptım yahu,sonuna artiz koycaktım bariz belli olur diye vazgectim :D sadece pica için o kadar büyük alan yapılmaz.ha sakanın haklı yönü,ufacıkta olsa picaya katkı saglar en azından.

ama o robinin gittigi köprü projesiyle alakalı olabilir cidden.onu güzel düşünmüşünüz :good:

Yav bunu tartışmıştım birisiyle gerideki sayfalarda. Bu demektir ki 3000 kolesyum savaşı geçiren hatta çocukluğundan beri arenada büyüyen ve kızı rebeccaya haki öğreten kyrosta zerre haki yok demektir.

Bir daha düşün istersen.

Vesselam.
Dof İp logiasıymış ama kendine has bir haki savunması varmış. Kesileceği zaman kesilecek olan bölgeyi kendi kendine koparıyomuş filan :D

saka yaptım yahu,sonuna artiz koycaktım bariz belli olur diye vazgectim :D sadece pica için o kadar büyük alan yapılmaz.ha sakanın haklı yönü,ufacıkta olsa picaya katkı saglar en azından.

ama o robinin gittigi köprü projesiyle alakalı olabilir cidden.onu güzel düşünmüşünüz :good:
Hocam bunlar iyi hoşta :D Bu Usopp Gereksizinde h.haki çıkmasın Sugarı bayılttı felan :eek::artiz::D (şaka :D)

Şimdi rebecca bir babası olduğunu hatırladı ve mera meradan da vazgeçicek gibi duruyor.
Sabo hayvanına da meyve fazla gelir gibi duruyor :D
Tayfadan da kimsenin yemeyeceğine göre o karışıklıkta meyveye sanki denizciler yolu görünüyor gibi ne dersiniz :good:

Meyve Rebecca'ya hiç gitmez ama Rebecca yeni tayfa olacak bence. Meyve Sabo'nun bak gör. Hani Ace'e sadece meyve gücü kullanıyor dendi ya Sabo haki+meyve olacak.

Aman çok emin konuştum ama yok öyle bir şey. Cümleler öyle oluştu.
Şimdi ortalık çok daha fazla karışacak gibi tek amiral yetmez diyip diğer yeni amiralimiz de gelse adaya ya da en azından bir görsek kendisini, ortalığın bi anasını ağlatsalar :D

Denizciler isteseler şu anda çok rahat alırlar meyveyi, tabi benim düşüncem bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık