Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] 743: Dressrosa Sallanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Monkey D. Raizel

Sabo mera merayı yerse dragon un tahtına oynar hem ejder teknikleri kulanıyor hemde ateş logiasını yicek alın size gerçek ejderha

İkinci amirale ne gerek var ki. Fuji'yi sinirlendirmeye gelmez valla. Adamda tek başına Buster Call yapabilecek meyve var.
Oyuncak olan korsanlardan güçlü olanlar da çıkarsa, issho ne kadar güçlü olsa da tek başına yetemeyebilir gibi.
Ama meyvesine bakınca tüm adaya ben tek siz hepiniz gelin lan da diyebilir, o arada siviller de kaynayabilir. Yani marineforddaki beyazsakal durumuna düşebilir. Çok fazla -ebilmek kullandım sustum artık. :D

Aklıma bişey geldi. Zoro sürekli bir ateş kesme peşinde ve şuan elde bir ateş meyvesi var. Meyve kime giderse Zoronun ateş kesmesi sürekli kullanabileceği birşey olur? Sürekli atıştığı Sanji. Hem mutfakta doğalgaz masrafından kurtulurlar :D Aslında sanjiye gitmesi bana uzak geliyor ama işaretler o yönde gibi sanki. Sanji zaman atlamasından beri sürekli bir dayak yer pozisyonda.

Aklıma bişey geldi. Zoro sürekli bir ateş kesme peşinde ve şuan elde bir ateş meyvesi var. Meyve kime giderse Zoronun ateş kesmesi sürekli kullanabileceği birşey olur? Sürekli atıştığı Sanji. Hem mutfakta doğalgaz masrafından kurtulurlar :D Aslında sanjiye gitmesi bana uzak geliyor ama işaretler o yönde gibi sanki. Sanji zaman atlamasından beri sürekli bir dayak yer pozisyonda.
sanjinin bir aşçı olması ve halihazırda ateş teknikleri kullanması bence meyveyi hakediyor. bide son zamanlar çok ezildi.

Ace sayesinde Mera Mera'nın bir sürü tekniğini gördük. Sanji'nin kendi teknikleri var.(mesela hiç ellerini kullanmıyor.)Meyve Sanji'ye giderse de harcanmış olmaz mı?

Hem ayıp değil mi? Bu Sanji Alabasta'da Ace'in o kadar gücünü gördü hayran hayran baktı. Şimdi de ohh herif öldü güç bana kaldı mı diyecek.:D
Sanji için daha iyi ellerini hiç kullanmıyacak bu sefer Mesafe saldırıları olucak Logianın nimetleri :D Hem robinle namiye türlü türlü soytarılık yapar :D ''alın size meyve tabağı getirdim'' çat yak tabağı ''alevli muz aslında'' falan diye :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 11)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık